Starší přípravka B

Junior Praha - Starší přípravka 2005

Junior Praha - Starší přípravka 2005
V prosluněném odpoledni, kdy mnozí oživili vzpomínku na léto, jsme odehráli utkání s Juniorem.

Početně slabší sestavu ročníku 05 doplnili kluci z 06 a nutno dodat, že i přes urostlejší protivníky se dokázali sem tam prosadit a společně se staršími kluky sehráli několik velmi povedených fotbalových akcí. Nemůžu si však odpustit menší výtku před začátkem zápasu, kdy se mě všichni ptali, jestli fakt budeme hrát proti tamtěm, že jsou moc velký. Je to škoda, protože to kluky zbytečně rozptyluje a než zjistili, že to nejsou žádní fotbaloví zázraci, už jsme lovili míč z naší sítě. 

Skutečně, silový fotbal nám dělal relativně problémy, ale i přes několik hrůzostrašně vyhlížejících soubojů, především když nejurostlejší z domácích naletěl do Šímy jak lokomotiva naprosto bez nějaké šance získat nebo zasáhnout míč, se nám podařilo místy najít účinnou protihru v podobě delších přihrávek. Příjemně mě potěšili brankáři, konkrétně jejich rozehrávka, méně už pak časté hlídání brankového území. 

Celkově bych zápas hodnotil pozitivně, i když se nám nepodařilo vstřelit branku. Náznaky a šance tam však byly. Jinak se v utkání našla spousta hezkých fotbalových momentů, kdy jsme soupeře z hlediska techniky převyšovali a věřím, že jakmile alespoň trochu napravíme naši největší bolest, totiž přesnost a hlavně razance přihrávek a střelby, dokážeme i proti urostlejším soupeřům praktikujícím silovou kopanou bez problémů bodovat. Závěrem bych chtěl poděkovat ročníku 06, který se srdnatě pral se staršími kluky a třeba Miky je posílal až nehezky často na párek a pochválit i zbytek "pětek", který i přes velké teplo dokázal makat celých 52 minut.


středa 10.9.2014 | Marko Vukadinovič | Přečteno: 1711

Další články