Mladší žáci A

Mladší žáci A - Motorlet Praha 1:3 (1:0)

Mladší žáci A - Motorlet Praha 1:3 (1:0)
V sobotu ráno jsme u nás doma přivítali soupeře z Motorletu Praha. Věděli jsme, že nás čeká kvalitní soupeř a na kterého jsme se celý týden připravovali.

Zápas se mi hodnotí velmi těžko, neboť po takovém výborném výkonu, jaký jsme předvedli a nakonec tahali za kratší konec, je to pro nás kruté.

Od začátku zápasu po krátké oťukávačce jsme jasně dominovali ve všech herních činnostech a soupeře do ničeho nepustili, měli jsme iniciatívu na svých kopačkách a kluci hrali výborně. Škoda jen, že jsme využili z tolika šancí jen jednu a to po krásné přihrávce od Juna nazadržitelně skóroval Hakl.

Druhý poločas už byl vyrovnaný, šancí bylo na obou stranách, ale žádné vyložené to nebyly. Soupeř vyrovnal v 50 min po skrumáži před bránou, po rohovém kopu a začínalo sa od znova. Oba týmy sa snažily strhnout zápas na svoji stranu, a to se podařilo našemu soupeři, který vstřelil gól, který jsem já neviděl, a tak se k němu nemůžu vyjádřit, ale hlavně že ho viděl pán rozhodčí, který byl vzdálený od brankové čáry 20 m a on ho viděl. Asi měl na ruce v hodinkách zabudované jestřábí oko.......

Tento gól nás položil do kolen a do konce zápasu zůstávalo jen pár minut a snažili jsme se ješte vyrovnat, ale to jsme nedokázali a po vabanku, kdy náš brankář šel do vápna na hlavu, soupeř to využil a nese si výhru 3:1.

Zápas byl velmi kvalitní z obou stran, měl patričnou úroveň, jen tentokrát se štěstí od nás odvrátilo a musíme se s tím smířit, že jsme našli v zápase premožitelě a poučit se a dál pracovat v tréninkovém procesu.

Každá série se končí, ta naše skončila po roce, kdy jsme prohráli na podzim na Junioru, takže hráče musím pochválit za práci, kterou odvádí za náš klub Háje a tak jistě je musím pochválit za obětavý a kvalitní výkon v zápase.

Gól: Hakl

Sestava: Uhlík – Vondrouš, Gill – Hůlka, Lebeda, Coulibaly – Hakl, Jun, --- Hartman, Žebrakovský, Habětín


pondělí 15.9.2014 | Viliam Krbúšik | Přečteno: 1522

Další články