Starší žáci B

Starší žáci B - Běchovice 1:5

Starší žáci B - Běchovice 1:5
Druhý zápas sezony byl evidentně lepší nejen na pohled přihlížejících, ale i herně, pocitově nejen pro trenéry, ale i hráče samotné. Sice konečné skóre, ve prospěch hostí 5 : 1 není ideálním výsledkem, ale přesto můžeme konstatovat, že herní výkony nejen jednotlivců, ale i týmu jdou pomalu nahoru.

První poločas byl katastrofický, když jsme obdrželi 4 branky a Vojta musel lovit míč ze sítě, ale jako správný kapitán stále vedl svůj tým a i jako opora bojoval se zraněním, jež mu svým důrazným atakem způsobil útočník soupeře.

Druhý poločas se naše hra začala teprve zlepšovat, a eliminovala nedostatky z prvního, kdy jsme měli průchozí střed, nedůrazné přistupování k hráčům a nevhodně volené rozehrávky dopředu, jelikož jsme se snažili vše vodit středem. Několikrát jsme ohrozili soupeřovu svatyni i my, ale musím říci, že naše vedení míčů a rozehrávky, postupné útoky byly vždy mnohem pohlednější než soupeře, kde jediným pokynem pro obranu, která byla námi pod tlakem, bylo : „urvi to pryč…..“ , což my neuznáváme a snažíme se vždy fotbalově, což se nám sice daří, i když výsledky ještě neodpovídají našim možnostem a potenciálu.


pondělí 15.9.2014 | Martin Tichý | Přečteno: 1615

Další články