Mladší přípravka A

Mladší přípravka 2006 - Vyšehrad

Mladší přípravka 2006 - Vyšehrad
V sobotu jsme nastoupili k našemu druhému utkání v soutěži. Přijel k nám Vyšehrad. V tomto zápase jsme chtěli navázat na poslední dvě čtvrtiny z minulého zápasu v Hrdlořezích.

To se myslím i povedlo.  Jak z hlediska týmového výkonu, tak i individuálního. K vidění byly pěkné kombinace, kličky a samostatné průniky. Individuálně dnes hodně vynikal David Brunovský, který se často prosazoval. Zlepšili jsme se i v nabíhání do volného prostoru. To nejvíce využíval Šimon Erdinger. Výborně si vedl Vojta Papež, který byl úspěšný v soubojích 1 na 1 a poté hrál výborně na postu brankáře. Ještě bych vyzdvihl výkon Matěje Břeského, který za poslední dobu udělal velký pokrok.

Kluci odehráli velmi dobrý zápas. Ukazuje se, že tato soutěž je pro kluky ideální. Hrají vyrovnané zápasy, kdy mají možnost dát branku či více. Pak je to samozřejmě více baví. I to byl jeden z důvodů, proč jsme přihlásili druhou soutěž pouze na jedno hřiště. Avšak když bude možnost, budeme se domlouvat s některými týmy, zda by nepostavily dvě hřiště. Takto třeba odehrajeme nejbližší utkání v Běchovicích. 

Zápasu se zúčastnili: David Brunovský, Vojta Papež, Marek Pešír, Matěj Břeský, Kryštof Břeský, Šimon Erdinger, Filip Klusáček


středa 17.9.2014 | Jan Špinka | Přečteno: 1144

Další články