Mladší žáci A

Třeboradice - Mladší žáci A 0:19 (0:8)

V pátek večer jsme v neobvyklý čas zavítali do Třeboradic. Ze zápasu mám smíšené pocity. Šokovalo nás, když jsme uviděli, kde budeme hrát, protože jsme hráli na umt velikosti ? fotbalového hřiště, takže to bylo strašně malé, úzké, nedalo se na tom kombinovat. Prostě byly to úplně nevyhovující podmínky na zápas v přeboru.

Věděli jsme, že to bude tréninkový zápas, ba dokonce si dovolím tvrdit, že v tréninku kluci hrají ve větším tempu než tomu bylo v zápase.

Kluci si zastříleli a udělali jsme si skóre a ješte vzadu jsme udrželi čisté konto, s čímž jsem spokojený, kdy brankář Uhlík  všecko vyřešil a konečně jsme neinkasovali.

Dál už hodnotit nemám co, neviděli jsme žádnou kombinaci, protože se ani na tom malém prostoru nedalo nic vymyslet.

Sestava: Uhlík – Gill, Žebrakovský – Hůlka, Lebeda, Jun, Coulibaly, Hakl – Hartman, Vondrouš, Habětín

Góly:

Coulibaly – 6