Mladší přípravka A

Běchovičtí sršni - mladší přípravka 2006

Běchovičtí sršni - mladší přípravka 2006
V neděli dopoledne jsme zavítali do Běchovic. Po dohodě s trenérem jsme odehráli zápas na dvou hřištích.

Na zápas se nás sešlo 13, na poslední chvíli vypadl Mára, takže jsme na jednom hřišti měli jednoho na střídání, na druhém dva.

Po ránu jsme se klasicky trochu rozkoukávali a chvíli nám trvalo, než jsme zapnuli na vyšší obrátky. Zápas byl moc povedený na obou stranách. Na zadním hřiště (dále od šaten) jsme měli velkou převahu a hlavně jsme se prali jen sami se sebou, zda jsme byli schopní hledat volný prostor. Soupeř byl houževnatý. Často tvořil chumel, ke kterému jsme měli také tendenci se schylovat. Při čtvrtinách jsme si říkali, že by bylo výhodnější využívat volné prostory a čtvrtinu od čtvrtiny jsme se zlepšovali. 

Na předním hřišti to také lehké nebylo, soupeř byl velmi bojovný. Kluci však za každou cenu (a z toho máme velkou radost) si i na kluzkém terénu zkoušeli technické dovednosti. Zkoušely kličky, které mnohdy nevyšly a dostali jsme tak branku. Někdy i nákopem přes půlku. Takže nám nezbývalo nic jiného, než kluky chválit za to, že zkouší kličky, zkouší si hrát s balónem, protože přesně o tom to je. O práci s míčem a je jen dobře, ať to kluci zkouší. První dvě čtvrtiny jsme drželi docela chuchvalec, ale opět jsme si o tom povídali a třetí a čtvrtou čtvrtinu kluci ukázali, že si volno umí najít a dostávali se tak do více šancí. Kolikrát jsme viděli krásné převzetí míče, ne do stoje, ale do pohybu, což je pro budoucí leta velmii důležité. V závěrečných čtvrtinách se také velmi zlepšila komunikace na obou hřištích, kluci si postupně zvykají si říkat o míč a hledat lépe postavené spoluhráče. 

Zápasu se zúčastnili: Vojta Zlatník, Dan Holý, Fíla Sojka, Šíma Erdinger, Péťa Leipold, Matěj Břeský, Kryštof Břeský, Míša Oráč, David Brunovský, Fíla Klusáček, Adam Průša, Eneko Goikoetxea, Míra Trnka


čtvrtek 25.9.2014 | Otmar Mansour | Přečteno: 1293

Další články