Mladší přípravka A

Bohemians 1905 - Mladší přípravka 2006

Bohemians 1905 - Mladší přípravka 2006
Zápasový koloběh nás nyní zavedl opět do Hrdlořez. Nyní jsme zde, ale sehráli zápas s Bohemians 1905, kteří tento areál využívají. Zápas jsme odehráli proti ročníku 2007.

Bohužel jsme se opět rozjížděli velmi pomalu. V prvních dvou čtvrtinách nám chyběl větší pohyb po hřišti, málo jsme se vraceli a do soubojů chodili sporadicky. Dlouho nám trvá, než se rozkoukáme a pořádně se zapojíme do hry. Na tento jev má vliv více věcí. V kolik jde dítě spát, jak se vyspí, jakou má po ránu náladu. Samozřejmě na to má vliv i samotná rozcvička. My se snažíme, aby byli všichni kluci na zápas, co nejlépe připraveni. Vysvětlujeme si, že samotný zápas začíná už 20 minut před oficiálním hvizdem.

Další čtvrtiny už byly mnohem lepší. Vyhrávali jsme souboje a zlepšila se komunikace mezi kluky. Více jsme se tlačili do koncovky. Někteří kluci prokazují výborný přehled a rozdávají krásné přihrávky. Trochu jsme přestali zkoušet v zápasech složitější kličky. Je to hrozná škoda, kluci ty kličky umí výborně. To je jedna z věcí, na které se nyní v tréninku a i v diskuzi s kluky opět zaměříme.

Zápas to byl vyrovnaný. Naši kluci vstřelili krásných 26 branek. Je u nich vidět velký pokrok a za dnešní výkon je moc chválím. Já si ze zápasu odnáším smíšené pocity. Chtěl jsem se dnes více rozepsat, ale zápasů bude ještě mnoho a tak to nechám na příště.

Zápasu se zúčastnili: Vojta Slavík, Tom Hadraba, Miky Konečný, Sam Gurmu, Šíma Černý, Jan Reitmeier, EnekoGoikoetxea, Míra Trnka, Tom Lacko, Kuba Málek, Fíla Bartoš, Štěpán Stříbrský, Fanda Domša


sobota 27.9.2014 | Jan Špinka | Přečteno: 1334

Další články