Mladší přípravka B

Pozor, kličkujeme: Mpř 2007 - Admira

Pozor, kličkujeme: Mpř 2007 - Admira
Čtvrtý podzimní zápas na dvě hřiště jsme odehráli proti Admiře. Kluci zahráli super zápas s velkým množstvím kliček.

Byl jsem nabádán, abych psal reporty, ve kterých nevidím přínos, tak se mi do toho nechtělo. Ale sobotní zápas, vněmž jsme přivítali kluky z Admiry, je výjimkou. Mohu hodnotit pouze jedno ze dvou hřišť, ale protože jsme kluky po druhé čtvrtině protočili, tak mohu hodnotit všech dvanáct kluků.

Neboť máme vyrovnané kluky a jen velmi těžko by se nám tvořila horší a lepší parta, tak rozdělení necháváme na poslední chvíli a party jsou vyrovnané. I předvedená hra byla ve všech čtvrtinách podobná, s jedním podstatným rozdílem, kterým byl Kiri, jenž už našel správnou techniku kopu, a tak se dokáže prosazovat i z větší vzdálenosti.  Po většinu doby jsme vodili míč my a předvedli jsme nadměrné množství kliček a uvolnění se. Co mě zvláště těšilo, byl fakt, že klukům většina kliček (i těch složitějších) vycházela, a tak neměli touhu si pomáhat a tím vytvářet chumel. Super je také fakt, že pár kluků už při zápasu začínají mluvit při obsazování soupeře, a snad všichni si již řvou o přihrávku, bohužel i v momentě kdy jsou za hráčem, ale to se postupně vypiplá.

Celkově jsem tedy odcházel z kluků nadšen tak, jak už dlouho ne. Ale po zápasu jsem bohužel zaslechl promluvu hostujícího trenéra k rodičům soupeře, kde ospravedlňoval prohru týmu stářím našich kluků, kdy na hřišti viděl dva hráče ročníku 2005, a čtyři 2006. Nabídl jsem tedy jakoukoliv možnost konfrontace, pozval ho k nám do šatny, ať mi ty starší kluky ukáže, nepřijal. Ok, byl jsem naštvanej, že si někdo myslí, že podvádíme, ale když se nechce nechat přesvědčit o opaku, tak ať si ve svém světě žije klidně dál.

Pak jsem si přečetl toto:

http://admira2007.webnode.cz/news/dnesni-mistrak/

A hlavně kvůli tomuto článku vznikl tento report. Nelíbí se mi, když někdo cizí hodnotí negativně komickým způsobem naše kluky, našeho rozhodčího – tatínka, nebo náš klub.

Věřím, že nás soupeř za půlroku přivítá stejně přátelským způsobem, jaký jsme mu dle mého nejlepšího názoru poskytli my, a snad se zdrží takovýchto falešných výstupů.


pondělí 29.9.2014 | Luboš Hovorka | Přečteno: 1787

Další články