Mladší přípravka A

Horní Měcholupy - Mladí přípravka 2006

Horní Měcholupy - Mladí přípravka 2006
Ve čtvrtek jsme odehráli utkání proti Horním Měcholupům. Zápas se hrál na dvě hřiště. Zvládli jsme na 15:30 dorazit v počtu 13 kluků.

Jsem rád, že kluci z Měcholup nakonec dvě hřiště postavili a mohli jsme tak nechat zahrát více hráčů. Škoda, že jsem neodhadl vyrovnanost obou týmů, kdy jsme měli na obou hřištích převahu a zvlášť na bližším hřišti, kdy kluci z Měcholup hráli jeden z prvních zápasů, jsme měli velkou převahu.

Zápas měl být zpestřením, neboť jsem věděl, že nás čeká Bohemka 06 (nakonec jsme hráli proti 07, což mělo rozhodně přínos) a Admira, houževnatý tým. 

Kluci na sebe začínají hodně mluvit, více si nahrávají. Budeme se však vracet více i ke kličkám, ať si kluci více zkoušejí ty složité, protože od toho poslední dobou upouštíme. Sice se učíme nové věci, na staré však nechceme zapomínat. Rodiče můžou doma i nabádat kluky, ať si při tom zápase zkusí složitější kličku. 

Na zadním hřišti už to ke konci začínali mít kluci trochu na háku, vykašlali se na vracení a nechávali gólmana samotného. Převaha v zápase jim stoupla trochu do hlavy a o tom jsme s nimi o přestávce a na střídačce mluvili. Když makali naplno, bylo to moc dobré.

Děkuji rodičům, že zvládli své ratolesti dopravit včas.

Zápasu se zúčastnili: Fíla Bartoš, David Brunovský, Šíma Erdinger, Eneko Goikoetxea, Tom Hadraba, Dan Holý, Fíla Klusáček, Miky Konečný, Šíma Konečný, Péťa Leipold, Adam Průša, Míra Trnka, Vojta Slavík


pondělí 29.9.2014 | Otmar Mansour | Přečteno: 1234

Další články