Mladší přípravka A

Mladší přípravka 2006 - Admira Praha

Mladší přípravka 2006 - Admira Praha
V sobotu za hezkého sluníčka nás čekal soupeř z Kobylis - Admira Praha. Tušil jsem, že se bude jednat o nelehký zápas, neboť Admira je velmi houževnatý soupeř.

Začnu koncem. Chtěl bych kluky moc pochválit za zápas. Úplně všechny. Bylo znát, že nám chybí 6 hráčů, tedy jedno celé hřiště, které jsme nahradili klukama, pro které to nebyl ideální zápas, tempo zápasu bylo trochu vyšší, než na který jsou zvyklí. Základnu do této soutěže nemáme tak širokou a když nám vypadne jedno celé hřiště, je to znát. O to víc chválím kluky, že to zvládli a zkoušeli si kličky, pokud to bylo možné. 

Admira nás jednoznačně převyšovala v nasazení, bojovnosti, chtěla hrát každý míč a co nejrychleji získat a rychlou přihrávkou či dobrou střelou rychle zakončit. Na to nejsme zvyklí, zahrajeme si hezký fotbal se soupeřem, který není tak agresivní, ale zaměřuje se hlavně na práci jeden na jednoho a držení míče. Když jsme neodkopli míč, což se tento zápas mnohokrát pod tlakem dělo, a zkusili jsme si nějakou tu kličku, mnohdy se povedla. Šíma, který den před zápasem posadil soupeře na tréninku na zadek, tak to předvedl i v zápase. Byly tam hezké kličky. Na našem trochu rychlejším hřišti jsme byli vyrovnanějším protivníkem, který ohrozil vícekrát bránu Admiry, naše druhé hřiště se snažilo seč mohlo, vyzdvihovali jsme dobré věci, bohužel tam padalo hodně gólů.

Kluky jsme za zápas pochválili a vstřelených 11 branek je hezkých. Kluci si oblíbili po zápasech děkovačku a sami si ji dělají a jsem rád, že to dělají jak po vyhraných, tak hlavně po prohraných zápasech, protože číslo není to nejdůležitější. Za sobotu si ji udělali s radostí, za což byli odměněni potleskem rodičů. To je super.

Zápasu se zúčastnili: Sam Gurmu, Šíma Černý, Honza Limberg, Vojta Slavík, Kuba Málek, Eneko Goikoetxea, Míra Trnka, Petr Leipold, Fíla Bartoš, Vojta Zlatník, Vojta Papež, Brůňa, Filda Sojka


pondělí 29.9.2014 | Otmar Mansour | Přečteno: 1516

Další články