Mladší přípravka A

Mladší přípravka 2006 - Dolní Měcholupy

Mladší přípravka 2006 - Dolní Měcholupy
V nabitém sobotním dopoledni jsme odehráli již třetí zápas.

K dispozici jsme měli na tento víkend 25 chlapců a rozložili jsme to tak, aby žádný hráč nemusel hrát dva zápasy. V soutěži Elite, kde hrajeme na dvě hřiště, jsme tento víkend neměli k dispozici pět hráčů, kteří na tuto soutěž většinou chodí. Proto jsme nominovali další hráče, kteří obvykle hrají naší druhou soutěž, kde je tempo hry více přizpůsobeno jejich aktuální výkonnosti.

Při zápase s Dolními Měcholupy byla znát absence těchto hráčů. Jelikož chlapci, kteří tento zápas hráli, ještě nezkoušejí vzít zodpovědnost tolik na sebe. Chyběli nám takzvaní „tahouni“, kteří to umí vzít na sebe a dokážou strhnout i ostatní. Proto to nebyl pro naše kluky adekvátní zápas, ale přesto se kluci snažili. Často jsme přihrávali na hráče, který byl obsazený nebo schovaný za protihráčem. O přestávkách jsme se o tom bavili a zaměříme se na to opět v tréninku.

K vidění bylo vidět i několik pěkných kliček. V paměti mi utkvěla klička Šímy Erdingra, který naprosto skvěle oklamal hráče soupeře před naší brankou.

Zápasu se zúčastnili: Bertík Kubánek, Matěj Břeský, Kryštof Břeský, Filip Klusáček, Šimon Erdinger, Dan Holý, Míša Oráč


úterý 30.9.2014 | Jan Špinka | Přečteno: 1406

Další články