Mladší přípravka B

Starší přípravka - Troja 1:0

Starší přípravka - Troja    1:0
FC Háje JM - Trója 1:0 (0:0) Tak a je to tady, začalo i fotbalové jaro pro ty fotbalově mladší ! Tento víkend jsme měli sehrát úvodní kolo jara původně v sobotu, ale z důvodu Velikonočních prázdnin jsme ho předehrávali ve středu.

Čekal nás soupeř z prvního fleku tabulky, kterému jsme z podzimu měli co vracet, jelikož jsme si od něj přivezli 6 brankový příděl.
Fotbalový zápas jako takový moc fotbalové krásy nepobral.Byl to spíš boj o soupeřovo území a dobíjení se k soupeřově brance.Trója byla v prvním poločase aktivnější, ale pouze platonicky.Párkrát sice vystřelila na naši branku,ale protože to byly střely z větší vzdálenosti nebyly pro Mílu nebezpečné.
Naši střelci se v první půlce střelecky vůbec neprosadili,vybojovali nějaký ten roh,ale nějak vážněji brankáře hostí neohrozili.
Druhá půle byla už z naší strany aktivnější Do hry se začala trochu zapojovat i obrana a hned bylo více balónů pro zálohu.Kluci se snažili balón zatáhnout po lajně a poté odcentrovat, ale tyhle všechny pokusy končily na dobře zformované obraně soupeře.
Už to vypadalo na dělbu bodů, protože nikdo ze soupeřů si nevytvořil žádnou 100% šanci.Jenže přišla 44 minuta a Kuba Nezbeda ,který dobře přečetl hru soupeřova obránce mu míč vyšťouchl a sám se rozběhl na brankáře hostí a střelou po zemi ho překonal. - 1:0 - Ta branka kluky nabudila a začali si i více dovolovat, ale vše bohužel končilo před vápnem soupeře.
Po závěrečném hvizdu rozhodčího se v nás všech-tedy aspoň doufám,rozhostil příjemný pocit z vítězství.Myslím, že by zápasu spíše slušela remíza, ale ŠTĚSTÍČKO se dnes připojilo na naši stranu.