Starší přípravka A

Starší přípravka 2004 - Sokol Řepy

Druhý víkend po sobě jsme odehráli se Sokolem Řepy, utkání začalo ve výborném tempu, hrálo se 4x 15 minut a prvních 15 minut jsme hráli na jednu bránu.

Háje C – Sokol Řepy – 11:4

Sestava:

Begi – Týčko – Lego – Juny – Kubík – Barbie == Fany – Neymar – Veselka

Branky: 4x Týčko, 3x Barbie, 3x Fany, 1x Kubík

Druhý víkend po sobě jsme odehráli se Sokolem Řepy, utkání začalo ve výborném tempu, hrálo se 4x 15 minut a první 15 minut jsme hráli na jednu bránu, kde kluci připravovali jednu šanci za druhou pro Barbie, která ostřelovala soupeřovu bránu ze všech pozic, odměnou jí byly tři branky, poté pokračovala dále, ale štěstí jí nepřálo, pochvalu si zaslouží oba brankáři, jak Kája, tak i Begi vše se snažili řešit fotbalově, ne za cenu odkopů, v poli jsme se mohli spolehnout na Týčka, který sice nehrál na plno, ale to stačilo, 2/4 jsme přidali dalších pět branek, jenže poté jsme se začali šetřit, ale nevidím důvod proč? To mě mrzí, je pravda, že jsme měli spoustu šancí i držení míče, zkoušeli si spoustu věcí, ale čekal bych stejné tempo, jako jsme si nastavili na začátku. Příště tedy hrajeme do konce, jako by to byl začátek, od první do poslední minuty, nepodceňujeme soupeře, i kdyby soupeř přijel jenom v trenkách, tak makáme a nenecháme se rozptylovat.

Begi – v brance předvádí super rozehrávku, jak nohou, tak rukou, dobře čte hru a nebojí se, rádi bychom to zakomponovali i do hry v poli, jediné, co mě mrzí, byla jeho reakce, kdy se bál jít na utkání proti Admiře a řekl to půl hodiny před srazem, takhle se to nedělá.

Veselka – bojoval a rval se dobře vzadu na stoperu i v bráně se předvedl výborně, nebojí se konstruktivně rozehrát, to je jeho obrovské plus, není zatím dispozičně na tom, aby soupeřil na lajně nebo na hrotu v plném pohybu, vzadu vyniknou jeho plusové body, jako jsou práce s míčem a dobrá rozehrávka.

Barbie – pohotová, co se týče zakončení, zkouší to ze všech pozic a chybělo jí více štěstí, aby svůj účet rozšířila, později se vytrácela a čekala jen před brankou, čekám více zapojení do hry, ale jinak by si kluci měli vzít příklad, co se týče důrazu, neuhne z jediného souboje.

Lego – na stoperu mu to jde, ale chce to více praxe, řeší vše fotbalově, u něj to je celé jen a jen o hlavě, chce to méně náladovosti, být více aktivní, kolikrát tam stojí, jako pantáta

Neymar – do sezony nastoupil ve velkém stylu, ale postupem času se nějak vytrácí, co nás tedy mrzí, chce to bý na sebe mnohem přísnější a nebýt líný na krok.

Fany – nadělil si k svátku hatrick, a mohl mít i více gólových přihrávek, jen to chce více hlavu nahoru, dnes mu tam spoluhráči nabíhali, je vidět, že ho to baví a na trénincích se snaží a je to vidět, po malých krůčkách jde jeho výkon nahoru

Juny – když se snaží, a trochu se mu pomůže, tak je vidět, že se i něco během tréninků naučil za ty léta, já říkám furt, že Pája, když se bude soustředit a změní přístup, tak to může být dobré, ale je to jen na něm, na kraji mu to jde, jen tak dál

Kubík – nahoru dolů, to byl náš motor, kamkoliv ho člověk dá, tam obstojí, jen v útoku nebyl, ale i tak připravil šance a finální přihrávky pro Barbie, snaží se nejen v trénincích, ale i v zápasech, chce si to více věřit, když se něco nepovede, tak hodit za hlavu jít dále

Týčko – jmenuji se Dave, pojď sem, kam jdeš, tak vypadají některé souboje o míč – jeden na jednoho, dozadu by to chtělo ještě více zapracovat, směrem dopředu nebezpečný