Starší přípravka A

SK Slávia Praha – FC Háje A – 7:9

Sestava: Kubík – Turbo – Marco – Voty – Tom – Lego – Dali – Dandy

Branky: 6x Tom, 1x Marco, Turbo, Dali

Za nádherného počasí jsme v sobotu vyrazili na Slavii, málokdo nám věřil, že bychom protáhli vítěznou sérii o další zápas a díky práci celého týmu se nám to povedlo. Poprvé jsme na našem hřišti dali více branek než soupeř, již na jaře kluci předvedli vyrovnaný boj a tentokrát byli šťastnější, když to dotáhli až do vítězného konce, tudíž náš Á – tým zatím ztratil pouze na ČAFCE, díky zahazováním šancí a poté jsme remizovali s Admirou, jinak kluci dávají do zápasu vždy vše. Pokaždé se ukáže někdo, kdo trochu vyčnívá, ale síla je v kolektivu. V posledních pěti zápasech se nám pokaždé podařilo dát i vlastní branku, to vyplívá i ze snahy zablokovat soupeři šanci, hold tak už to bývá a dnes si vyzkoušel pozornost Kubíka v bráně Mára a bez problému zavěsil skoro do šibenice, no to se stane, potom se trefil i do té správné sítě.  Po první ? jsme se rozjeli krásně a díky práci celého týmu, kterou Tom přetavil v hatrick v prvních 13 minutách a brance Daliho, jsme vedli 4:1, do druhé části jsme nastoupili s pocitem blaha a soupeř nás potrestal 4:2, zde jsme tahali za kratší konec, hráli jsme složitě, soupeř byl u nás včas a nedovolil nám kombinovat, když už byla šance na kombinaci, tak jsme jí nedotáhli do konce, ve třetí části jsme sice prohráli 2:1, kdy jsme branku inkasovali, poté co naši přestali hrát po domnělém autu, kolikrát si říkáme, že máme hrát do doby, než se pískne, vše jsme si vysvětlili a do poslední části jsme vlétli a postarali se o dvě branky, tentokrát se ukázalo, že máme dostatek sil a byli jsme důraznější, celkově se utkání muselo líbit, hra se přelévala nahoru a dolů, k vidění byla spousta šancí na obou stranách, až na naší druhou část jsem spokojen s výkonem všech, ale není čas usínat na vavřínech a dále pracovat, protože je stále, co zlepšovat. Poděkování patří i soupeři, za krásnou hru a též rodičům za podporu. Kluci na konci byli smutní z toho, že nevyhráli poté, co se sečetli výsledky z obou hřišť, ale pro nás je důležité naše hřiště a na vedlejším sbírají zkušenosti kluci z Horních Měcholup, pro které to je přínos do budoucna.

Kubík – v bráně je vynikající, stejně jako v poli, stává se velice důležitým článkem naší sestavy a jeho výkony rostou zápas od zápasu, je vidět, že má z fotbalu radost a jde příkladem i v trénincích, nebojí se vzít i na sebe odpovědnost, ještě musíme zapracovat na komunikaci při hře a dále musí počítat s tím, že si kluci pletou branku J

Voty – zlepšil se, je vidět, že po zranění, které na jaře prodělal má chuť, jako hrom, nebojí se použít obě nohy – jako jediný, zapracoval na sobě, ale hlavně hraje pro tým, je mu jedno, zdali dá branku, nebo na ní přihraje, nebo soupeři zabrání ve střelení z čeho máme všichni radost

Mára – zase schytal několik ran, tentokrát nesmlouvavě zavěsil Kubíkovi pod víko, poté dal i branku z trestňáku, odebíral míče a rozehrával na ostatní přesné pasy, občas si to chce křiknout, jinak výborný týmový výkon, jde příkladem i v trénincích

Turbo – střídal super chvíle, se slabšími, díky rychlosti zatápěl soupeřům pod kotel, několikrát hledal centrem před bránu kamarády, ti bohužel nestačili doběhnout, to je škoda, protože by stačilo nastavit pouze nohu a byla branka