Muži B

Třeboradice - FC Háje JM B 0:0

Třeboradice - FC Háje JM B 0:0
V "dušičkovou" neděli odpoledne jsme odjeli do dalekých Třeboradic k utkání s místním týmem "B". Domácí pro nás byli vždy nepřijemným soupeřem, ne jinak tomu bylo i tentokrát. Utkání se hrálo na trávě. Hřiště bylo měkké, ale na listopad v dobrém stavu. Ve Vršovících, kde v sobotu hrálo "A" měl terén blíže k oranici na závodišti v Pardubicích, než fotbalovému hřišti.

                    SK Třeboradice  B  -    FC Háje JM  B  

                                          0   :   0   ( 0 : 0 )

Hráno :  2.11. 14:00  hřiště  tráva  Třeboradice

Rozhodčí : Matouš – Nepraš,Toman

Sestava :                                      Provazník

                                          Štípek,Sojka,Stastny,Hančl Jos.

                         Lojda(46.Čermák),Rapant,Dvořák,Balík(78.Grešnjakov)

                                             Soucha,Malý(60.Grafnetr)

Zápas od začátku připomínal match na britských ostrovech. Po celou dobu zápasu panovala poměrně hustá londýnská mlha. Terén nepřál naší technické hře, přál však důrazné hře domácích. K některým jejich zákrokům byl rozhodčí značně benevoletní a nepotrestal je. Prví šance se zrodila ve 12. minutě. Nebezpečnou střelu z 25 metrů Provazník vyrazil. Na to jsme odpověděli o minutu později. Dvořák poslal na vzdálenost cca 60 metrů do brejku Hančla. Proti němu vyběhl brankář, Hančl se ho snažil přehodit, ale netrefil branku. 18. Soucha vystihl přihrávku jednoho z obránců, zatáhl míč k brankové čáře a vrátil ho na desítku. Tam dobíhal Malý, ale přihrávka byla moc prudká, a proto míč špatně trefil a střela mířila vedle. To bylo vše, co by stálo v prvním poločase za zmíňku.

Ve druhém poločase hra pokračovala stejně tak, jak skončila. My jsme se snažili vstřelit branku, domácí bojovali a spíše se zaměřovali na to, aby neinkasovali. V 54. Malý vysunul Souchu. Jeho pokus o lob skončil nad brankou. V 57. stříleli nebezpečně domácí. Se střelou k tyči si Provazník poradil. V 63. nastala v naší šestnáctce nepřehledná situace. Domácí  dvakrát vystřelili, ale Provazník náš tým podržel a oba pokusy zneškodnil. V 65. minutě jsme se radovali. Čermák dostal vzduchem míč do běhu a překonal brankáře. Poté se ozvala píšťalka a gól nebyl uznán pro údajnou Čermákovu ruku při zpracování přihrávky. V 73. byl na rohu vápna faulován Grafnetr. Míč si postavil Čermák, pečlivě si odkrokoval rozběh a vystřelil podél zdi. Povedená střela minula těsně branku a skončila  v boční síti. Největší šanci měl v 75. minutě Soucha. Balík mu dal přihrávku mezi obránce, Soucha se ocitl na desítce tváří v tvář s brankářem a trefil. Bohužel ne branku, ale brankáře. O několik minut později jsme se radovali znovu. Z pravé strany šel do vápna centr, nastala trma vrma. Brankář ležel několik metrů před brankou, blízko brankové čáry byli dva obránci. Míč po odrazu směřoval do sítě a jeden z domácích se ho snažil na poslední chvíli odkopnout, ale místo toho ho srazil do branky. My se radovali, domáci byli smutní. O několik vterin později se nálady obrátily. Rozhodčí gól pro ofsajd neuznal. Poprvé a asi i naposledy jsem viděl neuznaný vlastní gól pro ofsajd. Rozhodčí to po zápase vysvětlil tak, že jeden z našich útočníků se aktivně zapojil do hry a tím vystrašil obránce, který byl dezorientovaný a dal vlastní gól. O ofsajd se nemohlo jednat, protože bylo splněno pravidlo dvou bránících hráčů blíže k brance. Nebyl to, jak obyčejně bývá, brankář a hráč, ale dva hráči. To nic nemění na tom, že pravidla porušena nebyla. V závěru utkání jsme si další výraznější šanci již nevypracovali, a tak se domácí prozdržovali k bodu.

          Dnešní remíza je pro nás ztrátou dvou bodů. Třeboradičtí byli k poražení. Nemůžeme se vymlouvat na rozhodčí, i když některá jejich rozhodnutí byla těžko pochopitelná. Nevyhráli jsme jen díky sve gólové impotenci.

          V dalším utkání hostíme v neděli 9.11. od 14:00 mužstvo Junioru. Vzhledem k tomu, že to je poslední domácí utkání Béčka v tomto roce, očekáváme velkou diváckou podporu.

Fotogalerie


 

čtvrtek 6.11.2014 | Petr Lojda | Přečteno: 1893

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

24.6.2021, 15:30, Háje T.
FC Háje – Dolní Měcholupy
Starší přípravka C (2010+2011)
26.6.2021, Střešovice T.
Střešovice – FC Háje
Starší přípravka A (2010)
26.6.2021, 09:00, Kolín T.
Kolín – FC Háje
Mladší dorost
26.6.2021, 11:00, Kolín T.
Kolín – FC Háje
Starší dorost
26.6.2021, 13:00, Uhříněves
Uhříněves – FC Háje
Mladší žáci B (2009)
27.6.2021, 16:45, Kbely T.
Kbely – FC Háje
Mladší dorost