Mladší přípravka A

MINI 8B: FC Háje B - Loko Vltavín 0:15 (0:7)

MINI 8B: FC Háje B - Loko Vltavín 0:15 (0:7)
V dalším kole, přijelo na naše hřiště u školy Schullhofova mužstvo Loko Vltavín. Pro naše kluky to nebylo první setkání s tímto týmem. Bohužel vzpomínky nebyly moc dobré. Již dvakrát se s nimi utkali a pokaždé prohráli velkým rozdílem.

K našemu údivu byl začátek utkání poměrně vyrovnaný a asi deset minut trval bezbrankový stav. Pak se ovšem soupeř "rozkoukal" a v rychlém sledu vstřelil tři branky. To zřejmě rozhodlo a naši kluci se začali smiřovat s porážkou. Téměř úplně přestali hrát a hlavně bojovat. Soupeř z Holešovic procházel celkem snadno naší obranou a do poločasu zvýšil skóre na 7:0 ve svůj prospěch.

O přestávce jsme kluky vyzývali k většímu nasazení a důrazu v osobních soubojích. Bohužel si naše slova k srdci nevzali a soupeř dál hrál a dával góly. Za 15 minut druhého poločasu dokázal vstřelit dalších osm branek a završil tím stav na konečných 0:15. Posledních deset minut, trochu polevili a žádnou branku již nepřidali, i přes několik dalších šancí. Kluci mohli dát alespoň čestný gól, ale Michal Navrátil po sólovém úniku, netrefil branku.

Závěrem je nutné říct, že s přístupem některých hochů, se vyhrávat nedá a velmi těžko se bude hrát i se slabšími soupeři. Toto mužstvo táhnou asi 4 kluci, ale zákonitě nemůžou zvládat vše.

V pátek nás čeká další zápas a to v Dolních Počernicích. Je to jeden z těch slabších soupeřů, tak uvidíme, jak se k tomuto utkání chlapci postaví.


pondělí 19.9.2005 | Klub | Přečteno: 2025

Další články