Mladší žáci A

Mladší žáci A - Libuš 1:10

Mladší žáci A - Libuš    1:10
Chtěl jsem tuto soutěž projít tak, abychom nedostali ani jednou potupných deset branek.. A už je to tady.

LIBUŠ - HÁJE 10:1 (8:0)

Branka: Macháček

Bohužel jsme je dostali od soupeře, který z těch co jsme odehráli, byl podle mého názoru nejhorší.

První poločas byl od nás totální katastrofa a je úplně jedno, že nás bylo i se dvěma půjčenými z mladších přesně jedenáct.

Po dvou nebo třech zápasech co jsme nedostali gól ze standardní situace, jsme tentokrát dostali z prvních šesti rohů pět branek!!!! A když jsme šli za stavu 8:0 po prvním poločase do šatny, tak jsem měl pocit, že jsem někde na ulici sebral jedenáct dětí a postavil je do zápasu ?.

Po bouřce v šatně jsme do druhého poločasu vyběhli s tím, že konečně začneme běhat a přesvědčíme jak domácí tak i naše diváky, že jsme nezapomněli hrát. Zvýšili jsme pohyb na hřišti a najednou to šlo.

-soupeř neměl tolik prostoru a začal dělat chyby

-nebezpečné rohy ze kterých jsme v první půli dostali tolik branek se najednou dali ubránit

-dostávali jsme se jak před branku soupeře tak i k zakončování

-dali jsme hezkou branku

Škoda že jsme takhle nehráli celý zápas.(výsledek mohl být úplně jiný)

Lukáš 4 - nemohu mu moc věcí vyčítat, protože jsem rád, že nám přišel pomoci. Jen musím připomenout pár zásadních brankařských zásad.

- Malé vápno je tvoje!

- Chodit si pro míče a křičet si

- Komunikovat s obranou

Krejčík 5,5 - góly ze standardních situací padají na vrub celého družstva, ale za organizaci obrany jsi zodpovědný ty. Ve druhé půlce jsi dobře vytahoval obranu až na půli soupeře.

Busch 6 - musel se stáhnout do obrany, aby jí vypomohl. Potom už to vzadu bylo lepší. Dobře jsi posílal balony do křídel, jen je potřeba více komunikovat. Nemluvíš a to není dobře!

Falc 5,5 - ani nehodnotím první půlku. V té druhé jsi nehrál vůbec špatně?.

Houžvička 5,5 - snaha tam byla, jen je potřeba odehrávat balony daleko dříve než jsi to dělal. Většina problémů, které jsi měl, byla právě kvůli té tvé váhavosti

Říha 5,5 - začal bojovat a hrát stejně jako zbytek družstva až v druhém poločase. Za ten bych tě pochválil.

Zahradnický 6 - nasazení a souboje, které tě zdobily v zápasech předchozích, se v tomto zápase někam vytratily a přenechal jsi soupeři celý střed hřiště a tam se většinou láme chleba.

Rajecký 5,5 - na to, že s námi hrál první zápas, jsi nehrál špatně, ale vůbec jsi nehrál tam kde jsem chtěl. Pořád jsi utíkal někam kde jsi neměl být a tam kde jsi být měl tam jsi zase chyběl!!

Macháček 6,5 - je asi jediný, který trochu hrál i v prvním poločase. Dobře jsi si naběhl a zakončil akci, při které padla branka. Kdyby se povedlo Adamovi ti přihrát, mohl jsi skórovat i podruhé.

Linha + Novák 5,5 - dost soubojů jste vpředu vypustili a do některých jste se vůbec neobtěžovali. Několikrát jste dobře vpředu napadali tak, že soupeř pod tlakem raději míč zakopl nebo přihrál nepřesně, že jsme z toho získali balon.

Za první poločas bych dal všem známku nula. Hodnotit se dá pouze poločas druhý.