Starší přípravka B

Sparta Praha - Starší přípravka 2005

Sparta Praha - Starší přípravka 2005
Poslední zápas skupiny ELITE jsme vyjeli sehrát na Strahov do tréninkového centra pražské Sparty.

I přesto, že se nám letošní podzim nevydařil jako ten loňský, minimálně k tomu poslednímu zápasu jsme se dokázali vyhecovat a vybojovat těsné vítězství. Zápas pro nás lítal nahoru i dolu, ale především pro nás tentokrát mluvilo to, že jsme dokázali trefit branku, minimálně dostkrát na to, abychom dali víc gólů než soupeř. Zde je nutné ale stále hledat naší slabinu, protože právě ten úplně poslední dotyk bylo to, co nás dělilo od gólů, mnoho branek jsme dali, ale minimálně stejný počet jsme mohli dát, kdybychom chvílemi nehráli spíš ragby a stříleli vysoko nad branku.

Jednotlivě bych vyzdvihl nejdřív hru Honzy Maršáka, odchytal tentokrát celý zápas a i přes těžkou třetí čtvrtinu kluky držel a velmi dobře rozehrával, zároveň bych Honzu chtěl pochválit, protože celý zápas na kluky mluvil a dirigoval si obranu. Jediné co Honza mohl udělat lépe bylo zůstat déle na nohou při střelách Sparty než jde k zemi. Alex, Šimon i Tomáš Kolář předvedli kvalitní výkony, jediné co chybělo bylo více branek, šance na to kluci měli a techniku rozhodně mají dostatečnou, stejně tak by to občas chtělo víc si křiknout o přihrávku, ale to samé by se dalo vyčíst i ostatním a všichni tři byli očividně hladoví a bojovali směrem dozadu i dopředu. Vašek Schrojf s Lukášem Veselým doplnili velice dobře své spoluhráče, oba dva běhali, bojovali i směrem dozadu, což bylo něco, co jsme si zdůrazňovali před zápasem. Oba dva zároveň byli u vzniku našich branek a i když kluci předvedli několik chyb, oba udělali velký fotbalový krok dopředu.

Fíla Francl odehrál většinu zápasu ve středu naší sestavy a to proto, že tento zápas nehrál v našem týmu větší rváč a bojovník než on, mnoho Sparťanských akcí u něj končilo stejně rychle, jako tam začínali i naše protiútoky, chce to už pouze zkvalitnit a zrychlit přihrávku, jinak výborný výkon. A na závěr zůstal Fíla Prachař, návrat po zranění se mu povedl, vstřelil tři branky a naší obraně vrátil jistotu, která jí v posledních zápasech mnohokrát chyběla, rozhodně ale Fíla musí zapracovat na komunikaci a na tvrdosti, oboje v sobě má, jenom to chce shodit nervozitu a zvednout hlavu.

Chtěl bych i poděkovat rodičům za pozitivní a kvalitní podporu v chvílemi nervózním zápase. Kluci si dnes zasloužili vyhrát za svůj dobrý a týmový výkon, tak snad to nebude poslední a na jaře budeme hrát stejně kvalitní fotbal.


úterý 18.11.2014 | Tadeáš Kubů | Přečteno: 1234

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

24.6.2021, 15:30, Háje T.
FC Háje – Dolní Měcholupy
Starší přípravka C (2010+2011)
26.6.2021, Střešovice T.
Střešovice – FC Háje
Starší přípravka A (2010)
26.6.2021, 09:00, Kolín T.
Kolín – FC Háje
Mladší dorost
26.6.2021, 11:00, Kolín T.
Kolín – FC Háje
Starší dorost
26.6.2021, 13:00, Uhříněves
Uhříněves – FC Háje
Mladší žáci B (2009)
27.6.2021, 16:45, Kbely T.
Kbely – FC Háje
Mladší dorost