Mladší přípravka A

Mladší přípravka 2006 – ČAFC

Poslední zápas podzimní části soutěže jsme odehráli netradičně v pátek na Hájích proti tradičnímu soupeři, klukům z Čafky.

Páteční zápas pro nás vyšel vítězně. Měl jsem, ale smíšené pocity. Dlouho nám trvalo, než jsme se do zápasu dostali. Neběhali jsme, do soubojů chodili sporadicky. Chyběl nám pohyb. Hráč s míčem to měl velice těžké, protože mu ostatní nenabíhali. Většinou stáli nebo byli obsazení. Musím říct, že jsme s tímto bojovali celý zápas. Zkoušeli jsme burcující projevy, výměny hráčů a další možnosti, jak v hráčích vyvolat větší chuť a takzvanou dravost na hřišti. U někoho se to podařilo, u někoho ne.

V momentu, kdy jsme byli aktivní a napadali jsme, vytvořili jsme si spoustu šancí a vstřelili branky. Na míči jsme byli lepší. Kluci ukázali spoustu kliček, i když se mi někdo v půlce zápasu přiznal, že ještě žádnou nevyzkoušel. Pěknými přihrávkami jsme se dokázali několikrát dostat před soupeřovu branku a ohrozit jí.

Pokud chceme, ale podobné soupeře porážet větším rozdílem a konkurovat ostatním, mPoslední zápasěli bychom zvýšit tempo hry, být dravější a po ztrátě míče, chtít získat míč zpět. V tomto nás soupeři přehrávají a často tak zastíní naše technické dovednosti a „fotbalovější myšlení“.

Zápasu se zúčastnili: Miky Konečný, Vojta Slavík, Míra Trnka, Sam Gurmu, Honza Reitmeier, Fanda Domša, Štěpa Střbrský, Tom Hadraba, Šíma Černý, Kuba Málek, Kuba Štěpánek, Bertík Kubánek, Tom Lacko

čtvrtek 20.11.2014 | Jan Špinka | Přečteno: 2581