Mladší přípravka A

Mladší přípravka 2006 - Podolí

Chladné sobotní odpoledne se neslo ve znamení utkání našich mladých nadějí s nadějemi našich soupeřů z Kavčích hor.

Trenéři obou celků se rozhodli nasadit hráče méně zkušené v kombinaci s pár hráči mírně zkušenějšími, zápas tedy sliboval vysoké tempo, nasazení i velké množství nadprůměrných individuálních výkonů. Od začátku se zdálo, že soupeř ve žlutém bude tahat za kratší konec provazu, k tomuto dojmu napomáhal fakt, že naši hráči přistoupili k zápasu zodpovědně a sérií vstřelených gólů v první čtvrtině získali i potřebné sebevědomí. To se projevilo zejména na množství kliček a pohotových střel, které kluci zkoušeli v druhé čtvrtině utkání. Obecně by se dalo říci, že v zápase naši hráči ukázali trošku lepší fyzickou hru než soupeř a i co se počtu kliček týče, byli v zápase o kousek před soupeři. Sebedůvěra však začala stoupat až příliš a ve třetí čtvrtině dokázalo Podolí, že má svém kádru jistě také několik nadějných hráčů. Po několika brankách se zdálo, že se žlutí vrací do zápasu. Kluci si však uvědomili, že pokud chtějí uspět, budou muset hrát naplno a možná se i vracet! Tímto bych rád vyzvedl výkony našich zadních útočníků, kteří velmi urputně bojovali o každý ztracený míč a možná právě díky skvělé defenzivní práci si Háje poradily s Podolím v poměru 15:4.

Zápasu se zúčastnili: Fíla Sojka, Matouš Petr, Adam Průša, Šíma Erdinger, Péťa Leipold, Tom Lacko, Fíla Bartoš