Mladší přípravka A

Mini 8B: Dolní Počernice - FC Háje B 4:1 (1:1)

Mini 8B: Dolní Počernice - FC Háje B  4:1  (1:1)
V horkém pátečním odpoledni jsme byli poprvé v sezóně blízko bodů, o které jsme přišli hlavně díky malému počtu hráčů a únavě v závěru zápasu....

V prvním poločase se hrál bojovný fotbal, ve kterém naši kluci důrazem převyšovali soupeře. Stejně jako my má soupisku složenou z hráčů ročníku 1998 doplněnou jen dvěma hráči ročníku 1997. Inkasovali jsme sice první, ale kluky obdržená branka do kolen nesrazila a nasazením si vynutili tlak, který byl korunován vyrovnávacím gólem Michala Navrátila. Z mírné převahy jsme si, bohužel, do poločasu žádnou vyloženou šanci nevytvořili a nic na tom nezměnilo ani několik rohových kopů. Přesto jsme byli po prvním poločase s výkonem spokojeni a věřili jsme, že můžeme i vyhrát.

Jak skončil první poločas, tak také začal ten druhý. Kluci se snažili a byla na nich vidět chuť hrát, která jim v předcházejících zápasech chyběla. Ale od 35. minuty jsme díky úzké soupisce, kdy jsme měli pouze jednoho hráče na střídání, začali odpadávat, soupeř byl najednou rychlejší a toho také využil. Za stavu 2:1 jsme se ještě pokoušeli vyrovnat, ale nedokázali jsme se dostat na dostřel soupeřovy branky. Ze snahy po vyrovnání jsme udělali dvě chyby v obraně, které Počernice potrestaly.

K lepšímu výsledku nám chyběl větší tah na branku, kdy jsme z převahy v prvním poločase nedokázali vytěžit víc než jeden gól. Co je potěšující, že na klukách je vidět chuť hrát a že si pomalu osvojují některé fotbalové návyky, které se u nich v prvních zápasech neobjevovaly.

Branka: Michal Navrátil


pátek 23.9.2005 | Klub | Přečteno: 2391

Další články