Starší přípravka 2005 - Junior Praha

První odveta jarní části dopadla zřejmě dle očekávání pro Junior.
12.kolo v So 28.3.2015 13:15
Schulhoffova UMT
Junior

My jsme však první půli odehráli technicky velice dobře a jen malinko větší důraz proti starším protivníkům nám chyběl v této jinak relativně povedené pasáži zápasu, kdy jsme se i prosadili gólem Vaška Schrojfa. Druhé dvě čtvrtiny už nebyly z naší strany dobré, zbavovali jsme se míče, nakopávali a pokud už jsme se uchýlili k přihrávce, neomylně skončila na kopačkách hostů z Úžlabiny. Nicméně byl jsem i na podzimním vzájemném měření sil a rozhodně lze vidět určitý pokrok. Především už ve zmiňované první polovině utkání mi přišlo, že technicky jsme byli minimálně vyrovnaným soupeřem.

K zápasu nastoupili: bratranci Vašek a Vilda Schrojfovi, Kája Hamala, Fíla Kaňka, Míša Knot, Jára Zahálka a Martin Zoul

sobota 28.3.2015 | Marko Vukadinovič | Přečteno: 3178