ABC Braník - Starší přípravka 2005

Podél Kunratického potoka jsme se v sobotu sešli k utkání proti ABC Braník. S jedním na střídání jsme se do soupeře pustili velmi odhodlaně a rád bych věřil, že naše důkladná rozcvička už půl hodiny před začátkem zápasu nesla své ovoce.
18:14
14.kolo v So 18.4.2015 11:30
Braník UMT
Braník

V první čtvrtině jsme nedali branickým ani čuchnout a zaslouženě jsme ji vyhráli 4:0. Byli jsme rychlejší, šikovnější, roztahovali jsme hru a naše hra se pyšnila vysokým procentem úspěšných přihrávek. Velmi dobré. Druhou čtvrtinu nás v rozletu lehce zabrzdily dva vlastní góly, jeden naprosto zbytečný po špatném zpracování, druhý pak vyplynuvší ze hry. Hořce jsme tak mohli po našem dalším úspěchu konstatovat, že přestože jsme dali 7 branek, skóre bylo „pouze“ 2:5 z pohledu domácích. To byla velká škoda, neboť zmíněné vlastňáky posadily soupeře do sedla a třetí čtvrtinu nás naprosto bez uzardění přejel jak koleje se zvednutými šraňkami a bílým signalizačním znamením. Možná z nedostatku sil jsme začali nestíhat, navíc se nám nedařilo ulevovat si od neustálého běhání delšími přihrávkami, a co byl nejmarkantnější rozdíl, začali jsme ve velkém prohrávat osobní souboje. Když k tomu připočtu tradičně astronomické množství nevyužitých gólových příležitostí, skóre 12:7 bohužel odpovídalo průběhu zápasu. Střelba, přihrávky a důraz, to se musí stát a stane hlavní náplní nadcházejících tréninků. Klukům děkuji za předvedený výkon, rodičům za povzbuzování! Příští týden nás čeká derby s ČAFC, snad nám dobrý výkon vydrží po celý zápas.

Hráči: Dan Borecký, Fífa Francl, Alex Klymskyj, Tomik Kolář, Honzík Maršák, Fíla Prachař, Simon Větrovec