1999 Praha - Starší přípravka 2005

Krásné sobotní ráno jsme strávili zápasem s týmem 1999 Praha, který hraje na hřišti Stodůlek.
15.kolo v So 25.4.2015 08:30
Stodůlky UMT
1999 Praha

Již od začátku se vše odehrávalo v přátelském duchu, s rozhodčím i trenérem soupeře jsme se dohodli, že budeme hrát dvakrát 30 minut, aby si kluci pořádně zahráli a tak zápas krásně utíkal. Snad jedině větší hřiště by přispělo hezčímu fotbalu, protože na menším Stodůlském hřišti se až příliš často kluci sbíhali do skupinek a pouze prokopávali balón na druhou stranu.

Rozdělení hry na dvě poloviny přineslo i dva naprosto rozdílné výkony od našich kluků. V první polovině, která skončila 4:4, jsme hráli vyrovnaně. Soupeř hrál stejným stylem jako my, takže byly vidět kličky, nahrávky i krásné akce. V druhé části jsme doslova vyměkli, snažili jsme se míče tlačit, místo technické hry jsme se snažili vše urvat a přestali jsme střílet. Proto jsme druhou půlku prohráli 0:7, přesto musím kluky pochválit, protože minimálně někteří šli po mnoha mdlých výkonech hodně nahoru.

Hráči: Kája Hamala, Míša Knot, Miky Konečný, Šíma Konečný, Domča Mareš, Míša Moravec, Vilda Schrojf, Jára Zahálka

sobota 25.4.2015 | Tadeáš Kubů | Přečteno: 1803