Starší přípravka 2005 - ČAFC Praha

V sobotu odpoledne jsme na domácí naší rozpálené umělé trávě přivítali soupeře a rivala ČAFC Praha.
15.kolo v So 25.4.2015 14:00
Háje UMT.
ČAFC

Zápas byl z pohledu výsledku hodně vyrovnaný, ale o to nám vůbec nejde. Důležité je, že kluci se snaží hrát a doufám, že se díky chybám a novým zkušenostem z utkání ponaučí a pomůže jim to v dalším fotbalovém rozvoji.

Musím jednoznačně připomenout akci z úvodu poslední čtvrtiny, které ukázala, že v našich hráčích to je. Škoda, že tyto akce neukáží častěji. Pro nezasvěcené je zde alespoň popis nejkrásnější kombinace a gólu zápasu. Po rozehrávce na půlce hřiště přišla zpětná nahrávka na středního, který kolmou přihrávkou našel pravého předního útočníka. Ten z pravé strany nacentroval na druhého předního, který úplně volný zakončoval do prázdné brány. Tato pohledná akce na 7 doteků byla přímo vzorovou ukázkou, jak chceme hrát. Hráči v pohybu, míč v pohybu, to je cesta, kterou preferujeme.

Hráči: Fífa Francl, Tomas Järvinen, Adam Karafiát, Alex Klymskyj, Tomik Kolář, Honza Maršák, Fíla Prachař, Vašek Schrojf

sobota 25.4.2015 | Matěj Soucha | Přečteno: 2148