Starší přípravka 2005 - TJ Praga

Po celodenním vydatném dešti nebyly podmínky pro úterní zápas ideální, ale i za chladného a deštivého počasí jsme odehráli na UMT Schulhoffova zápas s Pragou.
16.kolo v Út 28.4.2015 17:00
Schulhoffova UMT
TJ Praga

V této "neeletní" soutěži naši hráči naráží na soupeře, kteří jsou i o rok starší. Musím ale říct, že až na pár soubojů jsme se s většími hráči Pragy poprali velice dobře.

Na protivníka jsme vlétli hned od začátku a ten měl problém se dostat do zápasu. Postupem času se hra vyrovnala, ale nutno říci, že hru soupeře tvořil pouze jeden rozdílový hráč. Naopak naše mužstvo předvádělo mnohem lepší týmovou hru. K více gólům nám chyběl rychlejší krok, pohotová střela a důraznější zakončení.

Některé malé chybičky jsme si s kluky vyříkali hned při střídání, ale celkově na mě výkon jednotlivců i celého týmu působil velice dobře. Nutno říci, že někteří velice mile překvapili, takže jen tak dál, hoši!

Děkujme rodičům za podporu a věříme, že výkony a fotbalové akce v nepříznivém počasí zahřály.

Hráči: Dan Borecký, Fífa Francl, Adam Karafiát, Alex Klymskyj, Tomik Kolář, Honza Maršák, Fíla Prachař

úterý 28.4.2015 | Matěj Soucha | Přečteno: 2143