Admira Praha - Starší přípravka 2005

V neděli odpoledne jsme navštívili hřiště Hovorčovická, kde jsme sehráli zápas v elitní skupině proti Admiře.
16.kolo v Ne 3.5.2015 15:00
ZŠ Hovorčovická T
Admira

Zápas byl první dvě čtvrtiny vyrovnaný a nutno říci, že jsme opět obdrželi góly po našich chybách. Co se týká hry celkově, tak soupeř byl důraznější a hrozil ze strojově nacvičených akcí, se kterými jsme si nedokázali poradit, i když jsme věděli, jak to hráči Admiry budou hrát.

V tomto zápase jsme jednoznačně postrádali větší gólové vyjádření a rychlejší obsazování či dostupování protivníků. Ve druhé polovině zápasu se ukázalo, že díky 24 hráčům, které měl soupeř k dispozici, budou ubývat naše síly mnohem rychleji než Admiře.

Každopádně děkuji za nasazení, ale mnohem více se budeme muset zaměřit na rychlost provedení, protože nám vše trvá dlouho a z toho plynou zbytečné chyby.

Hráči: Dan Borecký, Fífa Francl, Kája Hamala, Adam Karafiát, Tomik Kolář, Honza Maršák, Fíla Prachař, Simon Větrovec

neděle 3.5.2015 | Matěj Soucha | Přečteno: 2087