TJ Ruzyně - Starší přípravka 2005

Nedělní zápas jsme tentokrát sehráli až v Ruzyni na hřišti místního TJ.
18.kolo v Ne 17.5.2015 13:00
Ruzyně T
Ruzyně

Zápas pro nás začal dobře, první čtvrtinu jsme prohráli pouze o jedinou branku a to především díky bojovnému a soustředěnému výkonu, kdy jsme dva góly sami vstřelili. Dále už to bohužel tak dobré nebylo, především pak kvůli chybám v rozehrávce, kdy jsme mnohokrát rozehrávali velice naivně a slabě přímo na nohy soupeřů. Tímto ale nechci podkopávat výkon brankářů, kteří vychytali mnoho soupeřových šancí. Co nelze klukům upřít je bojovnost, tentokrát jsme chtěli dávat góly a tak jsme alespoň neodešli bez gólů na naší straně, když připočítáme několik krásných příležitostí, které jsme si kombinačně vytvořili, byl určitě po zápase i důvod k radosti a nejen k smutku z porážky. Nesmíme ale přestat, naopak na takových výkonech stavět a růst dále, abychom dávali více gólů a přidali tak k naší pěkné a bojovné hře i více efektivnosti.

neděle 17.5.2015 | Tadeáš Kubů | Přečteno: 2135