Meteor Praha - Starší přípravka 2005

V neděli jsme v libeňském areálu odehráli mistrovský zápas proti domácímu Meteoru.
6:17
19.kolo v Ne 24.5.2015 16:00
Libeň UMT
Meteor

Předzápasový program poznamenala absence míčů na rozehrání, proto bych rád poprosil kluky (říkal jsem jim to už na zápase), aby na venkovní utkání vozili, kdo má, míče.

Nyní k zápasu samotnému. První půli jsme odehráli vcelku dobře. Po počátečním rozkoukávání se, kdy jsme nebyli s to rozehrát míč od brány, se nám podařilo i několik fotbalových akcí. Paradoxem je, že jsme se z nich neprosadili, naproti tomu jsme vstřelili branky přesně z lehce nefotbalových situací, kterých se snažíme vyvarovat, totiž nákop dopředu, potažmo střela z půlky. První polovina skončila 3:1 v náš prospěch. Druhá už tolik slavná nebyla. Docházely nám síly, z čehož pramenily i chyby a obava z jejich vytváření. Korunním střelcem utkání byl TJ, který se podepsal pod většinu vstřelených branek a byť jsme výsledkově zaostali ve druhé půli (3:2), celkově jsme naše hřiště ovládli v poměru 5:4. Děkuji klukům za předvedený výkon.