Starší přípravka 2005 - Sparta Praha

V poslední zápase sezóny jsme v elitní skupině na domácím hřišti hráli se Spartou.
22.kolo v Po 8.6.2015 17:15
Háje UMT
Sparta Praha

Přeložené zápasy ve všední dny nám nevyhovují. V pátek jsme se trápili na Motorletu a v pondělí se Spartou. Sice se nám podařilo vstřelit pár gólů, ale jinak jsme opět odpadli v osobních soubojích. Dalším rozdílem bylo roztahování hry, kdy soupeř využíval i kraje hřiště, my jsme vše tahali přehuštěným středem. O zakončení se nemá cenu ani bavit, dnes jsme neměli dobrý den. Každopádně to nebyl nejhorší zápas, ale nejlepší taky ne.

S posledním zápasem chci taky poděkovat i našim kolegům z Horních Měcholup, se kterými síly změříme v nedělním zápase, a kteří celou sezónu bojovali s námi v našich barvách.

Hráči: Dan Borecký, Fífa Francl, Tomas Järvinen, Adam Karafiát, Alex Klymskyj, Tomik Kolář, Honza Maršák, Fíla Prachář, Simon Větrovec, Jára Zahálka

pondělí 8.6.2015 | Matěj Soucha | Přečteno: 2497