Starší žáci B (2010)

JM Chodov - Starší žáci B 1:4 (1:4)

V derby zápase sme nastúpili s cieľom konečne predviesť peknú hru, o ktorú sa pokúšame už niečo vyše mesiaca v tréningovom procese, ale stále to nie je ono.
4.kolo v Ne 27.9.2015 13:30
Chodov T
Chodov

V tréningu sú hráči v pohode a je radosť sa na nich pozerať a v zápase to nedokážu zopakovať to čo majú natrénované a sú pod stresom v kŕči a kombinácia viazne a samotný herný prejav nič moc. Aj keď v súťaži nastupujeme väčšinou proti o rok starším hráčom, vedieme si zatiaľ celkom dobre, ale samotná hra je na tejto úrovni neuspokojivá a musíme to zmeniť a zlepšiť. Som presvedčený, že ideme správnou cestou v tréningovom procese len to chce čas, aby sme si zvykli na veľké ihrisko.

Zápas proti Chodovu sme zvládli v pohode, keď sme išli do rýchleho vedenia na 0:2, ale zase sme urobili vzadu ind. chybu a súper íšiel na kontakt. Ale hneď sme pridali ďalšie 2 góly a ďalších 5 –6 šancí sme nevyužili.

Druhý polčas bol z našej strany strašne slabučký, a keďže sme boli celý zápas lepší na míči súpera sme do ničoho vážneho nepustili a my sme tiaž žiadne veľké šance nemali, takže zápas skončil našou zaslúženou výhrou 1: 4

Zostava:

Pospíšil – Gill, Kroupa, Žebrakovský, Vondrouš – Jun, Hulka, Lebeda, Rossman – Coulibaly, Hartman ------ Nevečeřal, Janda, Balvín

Góly: Hartman – 2

Coulibaly -1