Mladší přípravka B

St. přípravka A: FK Viktroia Žižkov - FC Háje JM 11:0 (4:0)

St. přípravka A:  FK Viktroia Žižkov - FC Háje JM    11:0 (4:0)
První zápas v kategorii starší přípravky se nám vůbec nepovedl a z Viktorky jsme si odvezli debakl

Na zápas jsme jeli doplněni o čtyři hráče z 97 a po vydařeném soustředění, ve kterém jsme sehráli dobrý zápas se soupeřem z Německa, jsme si mysleli, že předvedeme dobrý výkon a popereme se o dobrý výsledek.

Bohužel, opak byl pravdou. Na malém hřišti jsme zaostávali jak v pohybu, tak především v důrazu v našem pokutovém území. Stav 0:0 trval jen do páté minuty, kdy po malé domů vypadl Filipovi míč z náručí a útočník Viktorky střelou z úhlu naši chybu potrestal. Za malou chvíli se centr mířící do našeho vápna odrazil od ruky Tomáše Ryse a rozhodčí nařídil pokutový kop - 2:0. Do konce poločasu jsme dostali ještě dva góly, při obou míč letěl těsně kolem několika našich hráčů, nikdo ho ale nedokázal odvrátit do bezpečí a Viktorka nás za to trestala. Hra dopředu v prvním poločase nebyla úplně špatná, ale právě chyby v obraně srážely naše sebevědomí a chuť do hry.

O přestávce jsme kluky nabádali k většímu důrazu a lepšímu obsazování soupeře. Po dalších laciných gólech hned v úvodu poločasu už rezignoval celý tým...

Debakl to byl krutý, snad nás probudí a začneme předvádět nasazení a fotbal z konce jara, se kterým jsme byli všichni moc spokojeni.