Dolní Počernice - Starší přípravka 05/06

Minulou sobotu nás na hřišti v Dolních Počernicích přivítalo typicky podzimní počasí. Zima, vítr a zejména hříště, které bylo po několika dnech, kdy převážně pršelo, silně promočené a tak víc než kdy jindy to bylo o překonání vedlejších vlivů a prokázání bojovnosti. Předzápasové zahřátí jsme dali netradičně jen s jedním míčem, tak aby kluci byli hladoví po míči během zápasu, což se na hřišti následně bohužel nekonalo v takové míře, jakou bychom si přáli vidět.
7.kolo v So 17.10.2015 14:00
Dolní Počernice T
D. Počernice

Střetli jsme se soupeřem, který si dokázal rychle přihrávat k tomu rychle přistupoval k našim hráčům a aktivně je napadal a to vše se soupeři dařilo. Ovšem tento zápas byl především o našich nevynucených chybách, kterých jsme v tomto utkání navršili spoustu. Několikrát se nám například stalo, že náš zadní útočník jako poslední hráč buď špatně přihrál, nebo volil kličku ovšem přímo do hráče soupeře a ten tyto naše chyby dokázal potrestat. Další věcí byla hra ve středu hřiště, kdy naši hráči si často zbytečně sbíhali směrem k míči, a tím se hřiště zhušťovalo a pak logicky zaniká prostor pro vyjetí do volného prostoru, nebo kličku. Co se nám s trenéry ale velmi líbilo byly některé naše rychlé přechody do útoku, kdy brankář rychle rozehrál a přes zadní útočníky jsme se během dvou, tří přihrávek dostali až do zakončení. Bohužel jsme do zápasu nedali potřebných 100%, což kluci sami uznali po zápase v šatně, tím ale nechci tvrdit, že se kluci nesnažili, důkazem jsou jejich dresy od bláta.

sobota 17.10.2015 | Vladislav Volf | Přečteno: 3316