Mladší přípravka B

Mladší Přípravka "A" i "B" vstoupily do soutěží vítězně

Po roce stráveném v soutěžích s kluky o rok staršími, jsme se konečně dočkali a věková hranice se srovnala. Do obou utkáních jsme vstupovali s očekáváním co nás čeká a nemine.

Sobota 8.30 "B" tým - Radotín "B" 4:1 (4:0)

Do utkání jsme vstoupili velmi aktivně, soupeře zatlačily na jeho polovině a jedna útočná akce stíhala druhou. Prvním vážnějším okamžikem byla penalta na naší straně, kterou jsme bohužel neproměnili. Za pár okamžiků jsme se už ale radovali poprvé,kdy Jirka Routek rozvlnil síť za soupeřovým gólmanem. Kolotoč útočných akcí byl v plném proudu a jen Pepa šel sám 3 krát!!! na brankáře. Vyjmenování dalších neproměněných šancí by dalo na román a tak naštěstí střelec sobotního rána Jirka Routek přidal další 2 góly a velmi dobře hrající Dan Novák rozvlnil síť gólmana také gólem a do kabiny jsme šli o poločase s pohodlným náskokem 4:0

V kabině sem hráče nabádal, aby hru více roztáhli do stran a hlavně aby proměňovali šance!

Druhá půle však z naší strany už nebyla tak kvalitní jako ta první, vinou úbytkem fyzických sil, což se projevilo i zaváháním obrany i následným inkasovaným gólem do naší branky.

Hodnocení: Klukům děkuji za předvedené výkony, ale pochvalu si zaslouží pouze za první poločas. Příští víkend mají kluci volno.

Rozšafný 2

Neděle 15.30 Vršovice - "A" tým 0:4 (0:3)

Po úvodních deseti minutách jsem měl pocit Deja-vu, protože se zápas opakoval jako ten sobotní. První gól přišel po několika vyložených neproměněných šancích až ve 12 minutě po Robinově hezkém uvolnění přes 2 hráče. Za 2 minutky jsme se radovali po druhé, kdy z rohu na zadní tyči umístil balon do sítě Jirka Routek. Soupeř se na naší polovinu dostával jen sporadicky a buď šly střely vedle nebo je Michal jistými zákroky zneškodnil. Nicméně soupeře jsme stále tlačili a výsledkem byl třetí gól, kdy si Robin ve středu pole vybojoval balon a křižnou střelou zleva nedal brankáři šanci.

O poločase jsem chtěl po klukách aby šli více do kombinace,aby si více mezi sebou nahrávali a "loženky" aby řešili s klidem a po zemi.

Stejně jako první tak i druhý poločas se nesl v naší režii, viděl sem i pár kombinačních akcí a tak sem čekal o kolik se skóre na naší straně navýší. Jelikož se fotbal hraje na góly a né na zahozené šance, hra se malinko vyrovnala a do zápasu se dostali i naši obránci. Tak jsme přidali pouze jeden gól, kdy Dan Vostrovský vzal soupeři na půlce balon a slalomem mezi obránci zvýšil na konečných 4:0 v náš prospěch.

Hodnocení: Opět kluky chválím za předvedené výkony po celý zápas. Výtku ale zaslouží celá ofenziva za jednociferné skóre a Martin v obraně za né moc jisté zákroky.