Turnaje

Cesta Květňáku Dětským fotbalovým pohárem

Cesta Květňáku Dětským fotbalovým pohárem
Výběr kluků z druhých tříd ZŠ Květnového vítězství 1554 se ve středu 16. 3. 2016 zúčastnil finálového turnaje Dětského poháru Pražského fotbalového svazu. A nakonec skončil na krásném 4. místě!!!

1. turnaj – hala Pankrác – 12. 1. 2016

KONEČNÉ POŘADÍ:

1. místo – ZŠ Květnového vítězství III.

2. místo – ZŠ Eden

3. místo – ZŠ Kavčí hory

4. místo – U Krčského lesa I.

5. místo – ZŠ Květnového vítězství II.

6. místo – ZŠ V Rybníčkách

7. místo – ZŠ Jílovská

8. místo – ZŠ U Krčského lesa II.

9. místo – ZŠ Květnového vítězství I.

Článek na stránkách FC Háje

Fotogalerie Dětského poháru


1. semifinálový turnaj – hala Jedenáctka – 16. 2. 2016

KONEČNÉ POŘADÍ:

1. místo – ZŠ Květnového vítězství

2. místo – ZŠ Tupolevova

3. místo – ZŠ Dubeč

4. místo – ZŠ Mendelova

5. místo – ZŠ Nad Přehradou

6. místo – ZŠ Bítovská

7. místo – ZŠ Eden

8. místo – ZŠ Kolovraty

Článek na stránkách FC Háje

Fotogalerie Dětského poháru


Finále – hala Petřiny – 16. 3. 2016

KONEČNÉ POŘADÍ:

1. místo – ZŠ Vinoř

2. místo – ZŠ Jižní

3. místo – ZŠ Tupolevova

4. místo – ZŠ Květnového vítězství

5. místo – ZŠ Na Beránku

6. místo – ZŠ Dr. E. Beneše

7. místo – ZŠ Slivenec

8. místo – ZŠ Dubeč

Fotogalerie Dětského poháru

Video Dětského poháru


Vše je zmíněno ve videu: 4. místo z 84 týmů je velkým úspěchem pro tyto kluky, pro tuto školu a samozřejmě pro fotbal na Jižním Městě. Ještě jednou velká gratulace a jen tak dál!


pondělí 21.3.2016 | Matěj Soucha | Přečteno: 2427

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

26.5.2024, 10:00, Libchavy T.
Orlicko – FC Háje
Mladší žáci A (2011)
26.5.2024, 10:00, Libchavy T.
Orlicko – FC Háje
Mladší žáci B (2012)
26.5.2024, 12:00, Háje UMT.
FC Háje – Běchovice
Mladší přípravka A (2015)
26.5.2024, 13:15, Háje UMT.
FC Háje – Podolí
Starší přípravka A (2013)
26.5.2024, 14:00, Stodůlky T.
Stodůlky – FC Háje
Mladší dorost A
26.5.2024, 15:00, Háje UMT.
FC Háje – Dubeč
Mladší žáci B (2012)
26.5.2024, 15:15, Bedřichovská UMT.
Meteor B – FC Háje
Starší dorost
26.5.2024, 17:00, Háje UMT.
FC Háje – Hrdlořezy
Muži B
27.5.2024, 18:00, Královice T.
Královice – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
29.5.2024, 15:00, Háje T.
FC Háje – Dukla JM
Starší přípravka A (2013)
29.5.2024, 15:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Vyšehrad
Starší žáci A (2009)
29.5.2024, 16:00, Admira UMT.
Admira – FC Háje
Mladší přípravka B (2016)
29.5.2024, 16:00, Admira UMT.
Admira – FC Háje
Mladší přípravka A (2015)
29.5.2024, 16:45, Háje T.
FC Háje – Dukla JM
Starší přípravka B (2014)
29.5.2024, 17:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Vyšehrad
Starší žáci B (2010)
29.5.2024, 18:00, Královice T.
Královice – FC Háje
Mladší žáci B (2012)
1.6.2024, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – Vršovice
Starší přípravka A (2013)