Mladší přípravka B

Ml. žáci přípravka - AFK Slavoj Podolí 0 : 3

V sobotním mraky obaleném dopoledni jsme nastoupili k prvnímu utkání na domácí půdě FC Háje JM. Soupeřem nám byl soused z Prahy 4 - AFK Slavoj Podolí.

První půle byla spíše bojem o střed hřiště a byla vyrovnaná. V první šanci zápasu se objevil zelí, kdy novy kopal rohový kop a zelíčko bohužel branku netrefil. Na druhé straně útočník AFK při breaku překonal Mílu v brance, ale jeho nedůraznou střelu klobouk doběhl a ukopl do bezpečí. V 18 minutě se po našem postupném útoku, který skončil na hranici velkého vápna, zmocnil soupeř balonu, rychle ho přesunul na levého útočníka. Ten svedl sprinterský souboj s Lipim, který vyhrál útočník AFK a bohužel překonal i našeho brankáře - 0:1. Tímto výsledkem skončil i první poločas.

Do druhého poločasu jsem si řekli, že budeme hrát aktivněji a hlavně pokusíme se víc hrát přes krajní záložníky. Ze začátku to vypadalo, že má slova padla na úrodnou půdu. Po ose zelí - novčus - ráďa se poslední jmenovaný dostal po novyho centru do asi největší naší šance, ale bohužel pro nás netrefil branku soupeře.

Od desáté minuty druhého poločasu jsme začali prohrávat většinu soubojů ve středu hřiště, což nám bralo dost sil a soupeř tím získával převahu.
Druhou branku jsme dostali po nedůrazu v našem velkém vápně(kluci si snad dávali přednost) kde jsme nedokázali ukopnout míč do bezpečí a soupeř se ho zmocnil a proměnil na 0:2 . A poslední hřebíček do pomyslné rakvičky zatloukl soupeř z pokutového kopu. Míla sice pokutový kop vyrazil, ale na dorážku bohužel nestačil 0:3.

Bohužel nám premiéra na domácím půdě nevyšla, ale pevně věřím, že kluci se z porážky rychle oklepou a už příští týden proti Motorletu budou bodovat na plno.

Sestava : Zábranský - Lipert - Kloboučník - Nezbeda - Hýbl - Orlich - Zelinka - Sova - Novák - Sedláček - Muchna.

Náhradníci : Jelen - Svěchota - Rašplička - Král - Hošek