První zápas jarní části přeboru jsme doma přivítali tým Loko Vltavín.
12.kolo v So 9.4.2016 13:00
Háje UMT
Loko Vltavín
Diváci: 0,

Do utkání jsme doslova vlétli a ve třetí minutě byl stav 2-0. Skoro celý první poločas jsme odehráli na půli soupeře. Kluci dobře kombinovali a pokoušeli se o střelbu ze střední vzdálenosti. Skóre postupně narůstalo až na poločasových 9-0. V druhé půli jsme chtěli udržet stejnou výkonnost jako v prvním poločase. Tu se nám bohužel podařilo udržet pouze prvních patnáct minut, kdy jsme přidali další góly. Pak jsme si vybrali oddechový čas a soupeř naše chyby potrestal třemi góly během dvou minut. Celkový výsledek utkání je 12-3

Hodnocení: Výborný vstup do utkání + první půlka – rychlost, nasazení, dobrá a přesná střelba, která často končila za zády hostujícího brankáře. V druhé půli se projevilo maličké podcenění soupeře. Kluci začali kličkovat víc než je zdrávo a tím trpěla naše kombinace. Poslední tři góly dal soupeř a to za 2 minuty v tuto chvíli jsme na hřišti snad ani neexistovali. Pro příště je potřeba si uvědomit, že fotbal se hraje až do konce. Naštěstí jsme se dokázali zvednout a zápas dohrát v poklidu.

Sestava: Pavel Chromec, Ráďa Kostka, Alex Velyhan, Honza Šimánek, Lukáš Malec, Péťa Müller, Vojta Uhlíř, Fíla Čamek, Adam Rubeš, Dan Lacko