Starší přípravka 2005 - Aritma

Druhý zápas v sezóně, první domácí, v rámci soutěže Elite jsme sehráli v sobotu na UMT v areálu K jezeru se soupeřem z Vokovic.
13.kolo v So 16.4.2016 13:30
Háje UMT
Aritma

Zápas jsme začali skvěle, během deseti vteřin jsme dali branku, ale bohužel to bylo na dlouhou dobu vše. Nedokázali jsme se dostat do hry, mezihra byla nulová. Nedokázali jsme si přihrát a to zejména proto, že jsme neroztahovali hru do volného prostoru. Chce to mnohem rychlejší práci s míčem, kvalitní první dotyk a častější střelbu. U kluků jsem neviděl zapálení a chuť hrát, to se odrazilo i na komunikaci, kdy jsme se několikrát navzájem pletli. Nemá cenu věšet hlavu, v příštím zápase dáme více gólů, nenecháme se otrávit počasím a hlavně se budeme bavit hrou!

Hráči: Hamala Kája, Klymskyj Alex, Marešk Domča, Maršák Honza, Moravec Míša, Nykyforuk Dymo, Prachař Fíla, Schrojf Vašek, Větrovec Simon

sobota 16.4.2016 | Matěj Soucha | Přečteno: 2413