Mladší přípravka A

Mladší Přípravka "A" - Újezd P-4 4:0

Ve druhém kole jsme v sobotním ránu přivítali soupeře z Újezda P-4.

V úvodních minutách se obě mužstva seznamovala s mokrým terénem a nevlídným počasím. Prvních deset minut naši kluci drželi balón na svých kopačkách a snažili se soupeře překvapit nějakou kombinací, která by vedla ke gólu. Šance samozřejmě byly,ale buď střely šly mimo nebo si s nimi po celý zápas dobře chytající brankář poradil. Paradoxně nám k prvnímu gólu i trochu pomohl, když musel být na chvíli ošetřen a v brance ho nahradil jeden ze spoluhráčů. Tento moment jsme dokonale využili, když se k trestnému kopu zhruba z dvanácti metrů napřáhl Lukáš Navrátil a naši borci šli do vedení 1:0. Gól nám přidal na klidu a soupeře jsme dál tlačili ve snaze další góly přidat. Na rozdíl od minulého kola si v obraně s jistotou počínal Martin Cimprich a tak s Jirkou Routkem hostující útočníky až na pár vyjímek k ohrožení naší branky nepustili.

I druhý poločas začal jako ten první v naší režii a neustálou snahou zvýšit skóre. Po pár slibných šancích a několika rozích se opět trefil Lukáš Navrátil, kdy po jednom rohu ve skrumáži "šajtlí" k tyči zvýšil na 2:0. Soupeř se ale nevzdával a ojedinělými útoky se snažil zaměstnávat naši obranu. Naši se ale nenechali tímto rozhodit a dál se snažili kombinací, soupeře přehrát. Po jednom z útoků skončil míč ve vápně na ruce hostujícího hráče. K penaltě se postavil střelec sobotního dne Lukáš Navrátil a i když brankář směr jeho střely vystihl, ta měla naštěstí dostatečnou razanci a tak jsme se ujali v utkání vedení 3:0. Zbytek zápasu jsme hru už kontrolovali, sestavou trochu zamíchali, pustili nedočkavého Jirku Routka do útoku a ten se nám za to odměnil parádním gólem z trestňáku. Z pravé strany poslal míč na vzdálenější tyč do "šibenice". Tímto tak završil zápas na konečných 4:0

Tímto klukům děkujeme za pohledné góly,předvenou hru a čisté konto.