Mladší přípravka B (2016)

Mladší přípravka 2008 - Meteor

V sobotu v dopoledních hodinách jsme na Schulhoffce sehráli zápas proti Meteoru.
19.kolo v So 28.5.2016 10:30
Schulhoffova UMT
Meteor

Zápas byl vyrovnaný. Oba týmy se snažily. Góly padaly po chybách, zejména rozehrávka od brankáře, ale i po individuálních akcích jednotlivých hráčů. Mnoho dalších okamžiků je k zamyšlení, někteří hráči běží s míčem na vlastní bránu, místo na soupeřovu, přihráváme na spoluhráče, který je k nám zády. Zlomovým okamžikem zápasu, ale celkově naší slabinou, je psychická neodolnost některých dětí. Hráči mají svou hlavu, ale když se jim snažíme poradit, tak někteří dokáží přijmout naše slova, jiní se rozbrečí (naprosto zbytečně) a sami se vyřadí ze zápasu. V příštím zápase jsem zvědavý na zlepšený výkon!

Hráči: Brož A., Brož O., Feigl, Filip, Just, Nikodým, Petrák, Rejthar, Šalát, Tyminskyy

sobota 28.5.2016 | Matěj Soucha | Přečteno: 2592