Starší přípravka B

Hodnocení sezóny: Starší přípravka 2006

Hodnocení sezóny: Starší přípravka 2006
Ročník 2006 má za sebou dvě poprvé. Prvním rokem hráli kluci systémem 5+1. Poprvé se také zúčastnili nové soutěže, tzv. Jihovýchodní ligy.

1) Letos se koná ME ve Francii. Co tě nejvíce zaujalo? Jaký je tvůj favorit?

Novinkou je nový formát turnaje, díky němuž se do Francie mohlo podívat více týmů. Nováčci hrají defenzivní fotbal a zápasy tak nejsou herně atraktivní. Na letošním ME se mi líbí Italové, přál bych to Francii, ale vyhrají Němci, neboť tyto jsou skvělý turnajový tým.

2) Zhodnocení jarní části

Jaro se nám velice povedlo. V soutěži Elite šel náš herní projev nahoru a odehráli jsme velmi dobré zápasy. Také mám radost z projektu JVL, hráči, kteří v této soutěži nastupují, se hodně zlepšili a fotbal je teď více baví. Hrajeme vyrovnané utkání a zápasy kluky baví.

3) Zhodnocení celé sezóny - porovnání podzimu a jara

Hlavně díky druhé polovině sezóny hodnotím sezónu velmi pozitivně. Na podzim nám dělala 5+1 trochu problémy, ale nyní už jí hráči zvládají. Během celé sezóny jsme zažili spoustu skvělých okamžiků a společně se naučili nové věci. Uspořádali jsme turnaj ve florbalu, zahráli jsme si badminton a další aktivity, které se netýkali jen fotbalu.

4) V čem mužstvo splnilo očekávání

Poradili si s přechodem na 5+1. Kluci jsou skvělá parta, líbí se mi, jak fungují, jako tým.

5) V čem naopak mužstvo zklamalo

Neřekl bych, že zklamalo, ale v pár zápasech jsme se potýkali s vlažným vstupem do začátku utkání. Začali jsme hrát až od poloviny zápasu a to už bylo většinou pozdě, neboť soupeř měl větší náskok. To se dělo hlavně na podzim, na jaře jsme se v tomto aspektu zlepšili.

6) V jaké oblasti nastal největší posun?

Hráči o situacích na hřišti více přemýšlí. Jaro nám pomohlo v nárůstu sebevědomí, hráči vyhráli těžké zápasy a sehráli velmi dobré zápasy s nejsilnějšími týmy.

7) Kdo tě nejvíce potěšil? Kdo udělal největší pokrok?

Upřímně mám radost ze všech kluků, všichni udělali velký pokrok. Pokud mám, ale jmenovat jedno jméno, je to Fanda Domša. Měl úžasné jaro a bylo skvělé ho sledovat.

8) Plán do nové sezóny 2016/2017

Máme toho dost. Velký prostor teď dostane v tréninku koordinace. Více si budeme povídat o taktických věcech a pomalu se začneme připravovat na 7+1, která bude kluky čekat v mladších žácích.


úterý 5.7.2016 | Jan Špinka | Přečteno: 2087

Další články