Mladší žáci A

Hodnocení sezóny: Mladší žáci A

Hodnocení sezóny: Mladší žáci A
Ročník 2003 zakončil dlouhá léta minifotbalu bronzovým umístěním v pražském přeboru. Příští rok již kluci budou hrát na celé hřiště a budou si tak zvykat na hru v 11.

1) Letos se koná ME ve Francii. Co tě nejvíce zaujalo? Jaký je tvůj favorit?

Nové pravidlo rozehrávky. Německo.

2) Zhodnocení jarní části

V jarní části sezony jsme až na pár zápasů splnili vše, to co jsme chtěli. Stále dáváme hodně gólů, což je na fotbale to nejhezčí.   

3) Zhodnocení celé sezóny - porovnání podzimu a jara

Jaro i podzim jsme podávali vyrovnané výkony / někdy bohužel / v tabulce jsme skončili třetí, takže posun o jedno místo nahoru. Bohužel jsme se nevyvarovali tří zbytečných proher, nebýt jich, tak bychom si polepšili ještě o jedno místo v tabulce. Hrajeme útočný fotbal a dáváme hodně branek, ale stále jich také dost inkasujeme bohužel po stejných chybách. Se sezonou jsme jinak spokojeni , hlavně že se nám vyhýbají vážnější zranění.  

4) V čem mužstvo splnilo očekávání

Jednoznačně v útočné hře a střílení branek.

5) V čem naopak mužstvo zklamalo

Trochu nám vázne rozehrávka ze středu pole a od brankáře. Také se stále pereme s dostupováním hráčů. Největší zklamání sezony byl poslední zápas – špatný přístup a velmi špatný výkon.

6) V jaké oblasti nastal největší posun?

Hodně jsme se posunuli fyzicky a v rozehrávání standartních situací / hlavně rohové kopy /.

7) Kdo tě nejvíce potěšil? Kdo udělal největší pokrok?

Nejmenujeme jedince protože, táhneme za jeden provaz, ale je pravda že pár jedinců udělalo obrovský skok vpřed a těm jsme to řekli osobně.

8) Plán do nové sezóny 2016/2017

Plán je jasný co nejplynulejší přechod na velký fotbal . Také chceme udržet co nepočetnější kádr nebo ho nejlépe i rozšířit.


neděle 10.7.2016 | Josef Kostka | Přečteno: 2873

Další články