Mladší přípravka A

Hodnocení sezóny: Mladší přípravka 2007

Hodnocení sezóny: Mladší přípravka 2007
Ročník 2007 má za sebou poslední rok hry 4+1, tento formát zakončil turnajem v Boskovicích.

Nejdříve všechny čtenáře pozdravím a popřeji krásné pohodové léto , třeba i bez fotbalu. Protože jsem rodičům z ročníku 2007 slíbila, že se trochu rozepíši, tak nečekejte jen klasické hodnocení sezóny. Rovněž také přidávám odkaz na FB , kde je mnoho zajímavých fotek od rodičů (hlavně pana Svobody). Díky. Odkaz ZDE

1) Letos se koná ME ve Francii. Co tě nejvíce zaujalo? Jaký je tvůj favorit?

Protože jsem „srdcař“ s velkou špetkou naivity, věřila jsem našemu týmu - Česku, můj velký favorit bylo Španělsko, ale teď už vím, že ani jeden tip nevyšel, tak budu asi držet palce Portugalsku (kdo by nechtěl vidět Ronaldovu muskulaturu)

2)Zhodnocení jarní části

Většina velmi dobře odehraných zápasů. Velká snaha o plnění pokynů z tréninku, zastupování ve hře, zkoušení kliček, hra brankáře.

3)Zhodnocení celé sezóny - porovnání podzimu a jara

Podzim dobrý….. jaro výborné. Byla vidět větší dravost hráčů, aktivní účast na trénincích a také lepší přístup k tréninku, snaha o fotbal.

4)V čem mužstvo splnilo očekávání

Snaha chodit na všechny zápasy, zodpovědný přístup ke hře, zlepšování kluků v osobních soubojích.

5)V čem naopak mužstvo zklamalo

Mě osobně nezklamalo v ničem, mrzí mě ale, že nejedou všichni na letní soustředění.

6)V jaké oblasti nastal největší posun?

FOTBALOVÉ SEBEVĚDOMÍ!!!!

7)Kdo tě nejvíce potěšil? Kdo udělal největší pokrok?

Mě potěšili všichni kluci, každý během sezóny, netvrdím, že mě někdy nenaštvou, ale snažím se, aby to moc nepoznali a vše se snažím vyřídit HNED!!!

Ale přesto si dovolím ke každému pár slov.

Martin B.- snaha o hru nejen v bráně, ale i v poli. Vojta B.- škoda, že rozhodčí neocení i gymnastické výkony, to by byl Vojta hvězda, ale když se opravdu soustředí na fotbal je to velká jednička.

Daneček Č. – o špeku lepší chování na tréninku, velká bojovnost v zápasech, zlepšit fyzičku.

Matouš – velká bojovnost. Tomášek H.- poctivá práce, krásná individuální hra, Filip J.- velká snaha, rychlost, zlepšilo se jeho vztekání, Ráďa – sluníčko v týmu, Matěj S.- další sluníčko v týmu, velká naše posila, Vojta P.- dříč a pohodář, Daneček S.- pohodář, poctivý hráč, Jakub N.- tvrdý bojovník, srandista mužstva, Honzík K.- velký fotbalový posun, paráda, Marek S.- super hráč, také dříč, Sam P.- výborná obrana, skvělý nákop, Filip S.- výborná obrana, správný postoj v bráně, trochu svéhlavička, Marek S.- fotbalový posun, zlepšené chování- jen tak dál, Oliver W.- dbá všech pokynů, zlepšená fyzická kondice, David S. – výborný hráč, en zlepšit ty nedobré nálady, Jakub Š.- malý, rychlý nebojácný , David Sádek- chce hrát fotbal, ale to je také poctivý trénink!!!, Adam – dobrá hra, přidat sebedůvěru, nebát se, Oliver – nový hráč, velká snaha , Martin P. – nový hráč, také velmi snaživý, Saša – fotbal hraje velmi rád, ale kázeň a sebekázeň je velký boj, Kuba V.- dříč a bojovník, Patrik V. – klidný , snaživý hráč, horší docházka, Vojta M.- fotbalově myslí, zlepšit docházku, Martin P.- dobrá obrana, Jan Š.- fotbalový bojovník, běžec, David T.- fotbalista s dobrým srdcem, Lukáš- velmi snaživý, trochu zbrklý, ale má velké fotbalové předpoklady, Jirka – zlepšit pozornost na tréninku, snaha o používání kliček při zápase, Ondra- trochu přidat při tréninku, snažit se držet posty při hře, velká účast na zápasech, Míša K.- dobře vidí své spoluhráče, snaží se velmi při zápasech, Kevin – touha naučit se fotbal.

Trenéři: Luboš – píše velmi dobře zápisy na utkání, zachovává vždy „chladnou hlavu“, vytváří u kluků smyl pro humor. Michal: umí ocenit dobrý hrací výkon, nezáleží mu na výsledku, fotbal má rád.

Rodiče: fandí dobře, naučili se „nekecat „ trenérům do zápasu, snaží se udržet dobrou náladu při hře.

8) Plán do nové sezóny 2016/2017

HRÁT hezký fotbal, připravit se na změnu velikosti hřiště a počtu fotbalistů na hřišti, mít radost z každého dobrého a veselého prožitku, mít veselou mysl a udržet si do života správný návyk k pohybu. Stále dobře naladěny rodiče a fanoušky fotbalu.


neděle 10.7.2016 | Renáta Klíčová | Přečteno: 2660

Další články