Starší žáci A

Hodnocení sezóny: Starší žáci A

Hodnocení sezóny: Starší žáci A
Starší žáci A šli v posledním žákovském roce za svým cílem, a tím byl postup do přeboru. To se podařilo a na kluky nyní čeká soutěž přeboru mladšího dorostu.

Po minulém roce stráveném na velkém hřišti s jediným cílem naučit kluky správné rozestavení a pohyby + správný směr náběhů, jsme po náročném letním soustředění šli do sezony jen s jedním cílem- postoupit a naší soutěž vyhrát. ….

Celou sezónu jsme výborně spolupracovali s ročníkem 2002 a jejich hráči u nás rozhodně nebyli jen do počtu, ale skvěle zapadli a z některých se staly výrazné opory.

Hned od prvního kola jsme herně všechny týmy výrazně převyšovali. Velmi se nám hodil ten rok, který jsme obětovali technické stránce a znalosti pohybu v prostoru. Výsledkem byly výhry většinou vysokým rozdílem a dát soupeři pomyslnou desítku se nám podařilo mnohokrát (ve st.žácích to už nebývá moc obvyklé)

V druhé polovině (na jaře) soutěže se po našich dobrých výsledcích začali kluci prosazovat i v ml.dorostu. (Trojan, Zábranský, Kulhavý, Semecký, Hadraba). Všichni, kdo na zápas šel, byl vždy trenéry dorostu pozitivně hodnocen.

Ještě myslím, že za zmínku stojí, že kluci celé jaro odehráli téměř všichni každý víkend dva zápasy. To je velká porce zápasů pro kluky, ale také mnoho trpělivosti pro rodiče, kteří díky tomu měli všechny komplet víkendy výhradně fotbalové.

Když jsem narazil na rodiče. Podpora kluků i v jejich vyšším věku byla opravdu příkladná. Jak pokřik po naší brance, tak i později zavedené plácnutí si s každým hráčem po zápase kluci vnímali velmi pozitivně a hodně si to užívali. A ZATO VÁM MOC DĚKUJI.

K výsledkům. 1x prohra

1x remíza

A zbytek výhry. Jasný vítězové a úkol postoupit splněn…

Ale hlavně kluky to bavilo a na hru se dalo koukat.

Děkuji Budoš


pátek 22.7.2016 | Peter Budoš | Přečteno: 3016

Další články