Turnaje

MATEŘINACUP – turnaj pro mateřské školy nejen z Jižního Města

MATEŘINACUP – turnaj pro mateřské školy nejen  z Jižního Města
Letošní jaro bylo na Hájích opět ve znamení fotbalového turnaj s názvem Mateřinacup 2016, jedná se o turnaj pro mateřské školy z Jižního Města. Letošní ročník byl již patnáctý a mimo školek z Jižního Města se našeho turnaje zúčastnila i mateřská škola z Prahy 4 – MŠ Pohádka, což nás velice potěšilo, že se o našem turnaji ví i mimo hranice JM.

Méně příznivé bylo, ale pro náš turnaj počasí, bohužel první termíny jsme museli pro velký a silný déšť zrušit a hledat náhradní dny, kdy se školky setkají. Velké poděkování patří účastněným učitelkám a ředitelkám, že i přes velký shon si na konci školního roku našly čas a turnaje se zúčastnily.

Během měsíce května a června se Mateřinacupu zúčastnilo 14 mateřských škol: MŠ Drabíkova, MŠ Sulanského, MŠ Dubnova, MŠ Markušova, MŠ Pohádka, MŠ Blatenská, MŠ Hroncova, MŠ Hrabákova, MŠ Madolinka, MŠ Konstantivnova, MŠ Janouchova, MŠ Kětnového vítězsví, MŠ Stachova a Schulhoffova. Kluci i děvčata si vyzkoušeli hrát fotbal v opravdických fotbalových dresech, góly se střílely na fotbalové brány, na hřišti nechyběl ani opravdický rozhodčí s píšťalkou. Věřím, že to byl pro všechny skutečný fotbalový zážitek.

Po skončení turnaje byly rozdány medaile, poháry a drobné dárky. Díky patří organizátorům, účastníkům a také fanouškům, kteří přišli fotbalisty podpořit.

Usměvavé tváře, velkou snahu a třeba i gól, si můžete prohlédnout na našich fotografiích, které najdete níže v galerii a na odkaze ZDE (fotky jsou rozdělené na dvě části, neboť bylo fotek mnoho).

A to nejdůležitější!!!! Komu se zalíbilo fotbal hrát může se zúčastnit našeho náboru, a to v pondělí 5.9.2016 od 18 hodin v klubovně fotbalového hřiště FC Háje JM K Jezeru 2, www.fc-haje.cz.

Fotogalerie


 

pondělí 25.7.2016 | Renáta Klíčová | Přečteno: 4925

Další články