Starší žáci A (2009)

Starší žáci A - Kolovraty 2:2 (1:1)

Zápas sme si pokazili sami súper bol 2x na našej polovici a po našich chybách skóroval. Nám nebolo súdene v tomto zápase zvíťaziť, nakoľko sme nepremenili asi 6 – 7 tutoviek a musíme na tom zapracovať v tréningu.
1.kolo v So 10.9.2016 08:30
Háje UMT
Sokol Kolovraty

Herný výkon mužstva už bol lepší ako minule ,ale zase som spokojný len s obranou fázou. V útoku sme zatiaľ bezzubí a nech sa zamyslia nad sebou hráči v ofenzívnej fáze, aby stopér dával 2 góly je pre útočníkov resp. záložníkov veľmi zlá vizitka.

Musíme byť trpezliví a potrebujeme čas, zatiaľ väčšina hráčov nemá formu, ale to príde len odohratými zápasmi a odmakanými tréningami.

Góly:

Žebrakovský 2

Zostava: Melichar -Jun, Žebrakovský, Gill – Meng Xuang, Nevečeral, Hulka, Sonakiya- Chrastina , Hartman, Hakl – Omar, Rossman, Coulibaly, Lebeda

sobota 10.9.2016 | Viliam Krbúšik | Přečteno: 2517