Starší žáci A

Starší žáci - Přebor - 3.kolo: FC Háje - Horní Měcholupy 5:2 (2:0)

Dnes jsme doma sehráli 3.kolo s naším sousedem z Horních Měcholup. Loni na podzim jsme v přeboru starších žáků dostali od Měcholup 5 gólů a dnes jsme jim také 5 gólů vrátili.

Výsledek 5:2 sice vypadá jednoznačně, ale s naši hrou úplně spokojený nejsem. Do zápasu jsme vstoupili v tempu "starých pánů" a náš rozjezd trval poměrně dlouho. Už v 10.min. se zranil Martin Lojda a v 15.minutě musel být vystřídán Petrem Senetou. První gól padl až v 22. minutě, když po úniku na levé straně zacentroval Vláda Solař a Michal Čermák otevřel skóre na 1:0. Na konci prvního poločasu Michal Čermák nezvládl kličku golmanovi, který ho vytlačil do rohu pokutového území, poté však nacentroval před branku, kde zcela volný Petr Seneta rozvlnil po druhé síť.

Druhý poločas jsme začali zlepšeným výkonem ve všech herních činnostech. Během deseti minut jsme vedli 4:0. Třetí gól vstřelil Martin Šplíchal po dorážce z malého vápna a čtvrtý náš kapitán Martin Doksanský, když prostřelil brankáře.

Poté se naše hra dostala do fáze sebeuspokojení a soupeř toho využil dvěma rychle slepenými góly. Do konce utkání ještě Martin Doksanký přidal svůj druhý gól, náš pátý, když po pěkné uličce opět prostřelil vyběhnuvšího golmana hostí.

Za tři body jsme samozřejmě rádi, ale herní projev musíme ještě hodně zlepšit. Dnes musím pochválit Martina Doksanského, který se z postu krajního záložníka vysouval na post středního útočníka, a tím se mu podařilo vstřelit dva góly.
Dále si pochvalu zaslouží Pavel Paszyc, který skvěle řídí naši obrannou činnost.

V úterý nás čeká pohárový zápas na Tempu a v sobotu brzy ráno zajíždíme na Střížkov.

Dnešním vítězstvím jsme si udrželi se 7 body 2.místo.

Sestava: Lačík - Klasna (45. Hančl), Paszyc, Novák, Lojda (15. Seneta) - J. Šplíchal (53. Tymeš), Vacík, M. Šplíchal (64. Hojdar), Doksanský - Solař, Čermák.

Góly: 1:0 - Čermák, 2:0 - Seneta, 3:0 - M. Šplíchal, 4:0 - Doksanský, 4:1, 4:2, 5:2 - Doksanský.