Mladší přípravka B

Mladší Přípravka "B" - Zbraslav 0:8 (0:4)

Po minulém volném kole jsme v sobotním ránu přívítali hosty ze Zbraslavi a ten nám dal lekci z fotbalu.

K hodnocení toho moc není a tak budu stručný. Zbraslav nás od úvodních minut přehrávala ve všech herních činnostech, zejména v rychlosti. V úvodu utkání to také korunovala 2 góly. Před soupeřovu bránu jsme se sice párkrát dostali, ale významně jsme jí neohrozily. Soupeř nás dál tlačil a do poločasu ještě dvakrát skóroval. O poločase jsem chtěl po klukách aby se vyvarovali zbytečných chyb v obraně a nedostávali tak hloupé branky.

Ve druhé půli se obraz hry nezměnil dále se hrálo na naší polovině, naši hráči se pouze bránili za cenu dlouhých odkopů na útočníky. Ti si však s hostující obranou nedokázali poradit. Soupeř dále pokračoval ve střeleckých hodech a nám pouze rostlo skóre, které se zastavilo píšťalkou rozhodčího na konečných 0:8.

Celkově jsem byl nespokojený s prací útočníků kteří nedokázali podržet vpředu balon a nedokázali se vůbec prosadit. Míša s Pavlem v bráně to měli těžké, za polovinu gólu nemohli na druhou jim soupeř nedal šanci si vůbec sáhnout. David Průša ve středu zálohy bojoval, ale na všechno sám nestačil. Krajní záložníci, jelikož rychlostně nestíhali a do hry se téměř nedostali.

Věřím že se kluci do příštího zápasu z prohry oklepou a v pátek v Nuslích to už bude o něčem jiném.

Hodnocení: Vála 2, Franc 2, Sojka 2,5 Nerad 2,5 Průša 1,5 Vostrovský 2,5 Konečný 2,5 Forejt 3, Teubner 3, Bára 3, Rošafný 3, Tintěra 3, Lískovec 3.