Mladší přípravka A (2015)

Mladší přípravka 2008 - FA Praha

Středeční sváteční ráno bylo na Schulhoffce ve znamení zápasu s Fotbalovou akademií Praha.
11.kolo v St 28.9.2016 08:30
Schulhoffova UMT
FA Praha

Do zápasu jsme vstoupili velice aktivně, přihrávali si a drželi míč. Naše hra však postrádala střelbu a tím pádem i góly. Pro diváka to byla hezká první čtvrtina. V dalších dvou částech jsme "odpadli", neběhali a soupeř toho využil. Škoda, že neudržíme pozornost a zájem po celý zápas, pak nás to stojí hodně sil dohánět brankové manko. V poslední čtvrtině jsme ale zabrali a FA Praha jsme jasně přehráli. Na vítězství to sice nestačilo, ale snad jsme zejména sami sobě ukázali, že všechno jde, když se chce. Děkuji rodičům za podporu a fandění!

Hráči: Bobko, Borkovec, Dudek, Feigl, Filip, Just, Krejčí, Kříž, Meskine, Nikodým, Petrák, Šalát, Tyminskyy, Volek

středa 28.9.2016 | Matěj Soucha | Přečteno: 2357