Mladší přípravka A (2015)

Mladší přípravka 2008 - Kunratice

Ve středu odehrál ročník 2008 ještě dva zápasy, na jednom hřišti mistrovské utkání proti Kunraticím a na druhém přátelské proti Hájům ročník 2009.
11.kolo v St 28.9.2016 12:00
Schulhoffova UMT
Kunratice

Zápas proti Kunraticím byl většinou na jednu bránu, bohužel na naší. Celkově jsme se potýkali s rychlostí provedení, soupeř rychle napadal a my jsme neměli čas. Ztráty a chyby protihráči trestali, takže skóre narůstalo. Pozitivně hodnotím, že stále byla snaha se o něco pokusit, ale z některých situací jsme se neponaučili a zase je opakovali, i když správné řešení bylo jiné a kluci o něm sami věděli. Čestné úspěchy jsme zaznamenali, takže příště dáme více branek a bude to výborné!

Hráči: Brož A., Glac, Chavikov, Janouch, Komenda, Rejthar, Winkler

Zároveň na druhém hřišti hrály Háje 08 proti Hájům 09. Situace zde byla o 180° jiná. Náš tým střílel jeden gól za druhým, byly zde k vidění i hezké akce. Závěr ale patřil mladším kamarádům z 2009, kteří se také dokázali prosadit a dali branky. Jsem rád, že si zápas vyzkoušeli i hráči, kteří tolik utkání zatím neodehráli.

Hráči: Gryc, Herzer, Kubát, Medvec, Ruczaj, Rýpar, Stránský

středa 28.9.2016 | Matěj Soucha | Přečteno: 2074